Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Besavanyult, "örökké szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besavanyult, "örökké szingli maradok"lányok! Mi az oka annak hogy még mindig nem leltetek rá arra aki mindennap átölelne?

Figyelt kérdés
Életkor ha nem szégyellitek... Vagy akár privátban is jöhetnek a sztorik, új vagyok itt
2017. máj. 25. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ráleleltem, de kiderült, hogy van barátnője :'(


19/L

2017. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Kövér vagyok, félénk, nem járok társaságba. Engem viszont nem zavar a szingliség.
2017. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok besavanyult, de lehet, hogy szingli maradok. 177 centis magassággal, átlagos arccal, reggeltől estig dolgozva egy női munkahelyen, kis baráti körrel baromi nehéz ismerkedni. Vagy nincs szerencsém, ezt nem tudom. 25/N (nem szégyellem) :D
2017. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is szeretném tudni. Valamiért aki szeretne engem, azt én nem szeretem. Aki meg tetszik, azt nem érdeklem. Most is van egy pasi aki nagyon teperne, de nem tudok szerelmes lenni belé. Aki iránt meg érzek valamit, az figyelemre sem méltat. 33 N
2017. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy vagyok mint a 4-es válaszoló. Egyszerűen nincs szerencsém. Mindig olyanok vannak odáig értem akik engem hidegen hagynak. Aki meg tetszik vele sosem jön össze. Mondjuk nálam nem feltétlen azért mert én nem jövök be neki, bár ilyen is van, de legtöbbször egyéb okok miatt nem lehetek soha azzal akivel szeretnék. 28/N
2017. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Túl okos vagyok.
2017. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam mindig egyedül,csak egy ideje,és nem keseredtem meg,abszolút.Még mindig tudok mosolyogni,küzdeni,szeretni az embereket,és persze a Férfiakat.Bár pár éve pofára esek,ha elkezd valaki érdekelni meg tetszeni,még nem adtam fel.Nem szégyellem,nem érdekel,más mit gondol. 30 N
2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok besavanyult... Rátaláltam arra, akit minden nap átölelnék, de sajnos neki nem kellettem hosszútávon (önmaga útkeresése miatt). Akik pedig engem ölelgetnének, azok iránt nem tudok vonzódni.

Ez van... Talán egy szép napom újra szerelmes tudok lenni. Addig pedig megpróbálom jól érezni magamat a bőrömben.

29 nő

2017. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Bunkó vagy kerdezö
2017. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. máj. 25. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!