Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Besavanyult, "örökké szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besavanyult, "örökké szingli maradok"lányok! Mi az oka annak hogy még mindig nem leltetek rá arra aki mindennap átölelne?

Figyelt kérdés
Életkor ha nem szégyellitek... Vagy akár privátban is jöhetnek a sztorik, új vagyok itt
2017. máj. 25. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

30 vagyok, és azért nem jött össze velem senki, mert túl határozott, sőt inkább erőszakos vagyok, olyan vagyok mint egy pasi, a pasis dolgok érdekelnek, a férfiak meg nőket keresnek párnak többnyire. Kivéve a melegek, de nekik meg túl nőies vagyok vagy mi!? Ki érti a pasikat? Ezeknek semmi se jó! :)

Szóval ez az én sztorim, gondolkodom rajta, hogyan változhatnék meg, majd igyekszem javítani a jellememen, addig meg nagyon szégyellem magam. Vagy nem.

2017. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

7 ev hazassag. Onbizalmam a beka segge alatt volt, elegem lett abbol, hogy mindenki lesajnal.

Mar egeszen jol vagyok, viszont az uj eletembe megvalogatom, kit engedek be.

26n

2017. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagyon jó kérdés, amire ha tudnám a választ, lehet már nem lennék egyedül. Sajnos azonban számomra is rejtély, miért nem tudtam 25 éves koromig egy normális kapcsolatot sem kialakítani. Meglepő, mennyien vagyunk így ezzel, nem is gondoltam volna. Nálam is voltak nagy plátói "szerelmek", már a gimiben is mindig az a srác tetszett, akinek én nem, vagy max. barátként teintett rám. Ez ugyanígy folytatódott az egyetemen is, ahol szerintem megismertem életem szerelmét, az egyetlen embert, akivel olyat mint házasság-gyerekvállalás el tudtam volna képzelni. Neki viszont mindig volt valakije, én nem kaphattam esélyt sem, hogy megpróbáljuk együtt. Aztán jöttek a drága jó barátnők által vészmegoldásként beajánlott pasik, mert persze egy kívülálló számára ez a szingliség ennyi idősen egy kínszenvedés és van olyan ismerősöm, aki egyenesen kijelentette, ő a helyemben már rég öngyilkos lett volna. Én azért nem látom ennyire tragikusan a dolgokat. Ismerkedés, randizás terén van már némi tapasztalatom, köszönhetően többek között az előbb említett "bemutatott" fiúknak, akik közül ha valakinek én tetszettem meg, nekem ő nem jött be, ha meg én voltam oda valakiért, az első randi után már nem keresett és hamarosan összejött a barátnőmmel... És így telnek a napok, hónapok, és évek, és nem tudom, meddig tart ez még, viszont nem érzem ettől kevesebbnek vagy a társadalom selejtjének magam. Más területeken sikeres vagyok, és mivel hiszek a sorsban, várom azt az embert, aki ha nekem megtetszik, én is bejövök neki és talán alakulhat valami közöttünk. Addig pedig nem agyalok folyton ezen, nem sajnáltatom magam és ugyanúgy élem az életem, mint aki kapcsolatban van, sőt, lehet még boldogabban.
2017. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azóta találtatok már párt, hogy telnek a napjaitok? :)


Egy szingli 25N :)

2022. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, szia 14-es! :-) 2. válaszoló vagyok, 2 éve szerelemben élek, minden tök jó. Köszi az érdeklődést, minden jót neked, megtalálod az emberedet te is.
2022. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Azóta volt egy kapcsolatom egy másik pasival, de sajnos 5 hónapja véget ért. Azóta szingli vagyok.


24/N

2022. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!