Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi létemre beregisztráltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre beregisztráltam magamat nőként a Badoora! De nem kaptam egy üzenetet sem, miért?

Figyelt kérdés

99+ Embernek tetszem 6 óra alatt, de még egyese írt rám.

Ha férfiként írok levelet a lányoknak 20-ból egy ír vissza valamit. Elvileg egyedül csak én írtam neki levelet :D


Múltkor bementem egy műszaki boltba megjavíttatni valamit, volt ott pár lány is, három csaj elment ott maradt egy utána Ő leszólít, megkérdezi, hogy mennyi az idő. De nem volt nálam a teló, de amúgy később észrevettem, hogy szembe a falon ott volt az óra. kimentem a kocsihoz megnéztem, megmondtam neki, aztán kérdeztem tőle ezt azt, meg tökre barátságos is volt. simán ellehetett volna kérni a számát, csak nem mertem. Mivel itt a badoon olyan sok elutasítást kapok vagy csak nem válaszolnak nekem és emiatt nicns önbizalmam eléggé lelohasztja a kedvem aztán élőben meg nem merek.

Múltkor a boltba is odajött mellém matatni a csaj, kérdeztem tőle, hogy segíthetek stb, de annyira nem érdekelt. Másik boltba szintén ahova mentem volt ott egy lány aki jött utánam és ott keresgélt körülöttem,


Mintha élőben jobban lehetne ismerkedni mint neten...


2017. máj. 25. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

manapság kémiára hivatkoznak, 10 évvel ezelőtt a szikrára, stb stb stb.


kifogás az mindig is lesz.

2017. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Raktam fel 3 képet jó csaj nem celeb. kb 60 an meg is nézték a profilomat. Ki is töltöttem az adatlapot.


Élőben jobban megy csak rossz a hallásom, nagyot hallok és van amikor sokat kell visszakérdezni, meg nem értem, mit mond, és csak bológatok, így elég nehéz viccesnek lenne, ha lemaradok a fél mondatról, van hallókészülékem de kicsit szégyellem, meg emiatt is kevés az önbizalmam.

Neten nincs is olyan jó csajok a környékemen, elég átlagosnak tűnnek a lányok és nem is sok a választék.

2017. máj. 25. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:
#7 - a kémia igenis létező dolog. Neten ismerkedtem egy igen jó csajjal, élőben is tetszett, de mikor csókra került a sor, már kezdett elmenni tőle a kedvem. A szex meg nem ment vele jól, a punciját majdhogynem öklendezve nyaltam, annyira undorító illata volt. Pedig nem volt büdös, nagyon ápolt lány volt, de az egész csajt körüllengte egy olyan visszataszító illat...
2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy jó nőnek se xD ennyi.
2017. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De mellesleg a rendszer úgy van kitalálva, hogy mindig a nő választ.
2017. jún. 4. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!