Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik mindig ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez? Miért utasítanak vissza? L

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve. Sokszor van, hogy bepróbálkoznak nálam viszonylag jó pasik, és ráadásul ha kiderül, hogy belsőre is teljesen okés, belemegyek a flörtbe, az ismerkedésbe. Általában mindig eljut odáig a dolog, hogy talit beszélünk le, de azt lemondják. Nem tudom, mi lehet velem a baj. Nem hiszem, hogy ronda lennék, mert volt nem egyszer arra példa, hogy csak látásból ismert és úgy keresett utánam facen és bejelölt. Valamit valószínűleg a viselkedésemmel szúrok el... nem vagyok rámenős, nem nyomulok. Nem tudom, mi lehet a baj??? :(

Most sok idő után végre megtetszett nekem egy srác, látott egy rendezvényen és bejelölt. Meg is beszéltünk talit, és lemondta. Persze, nem a világ vége, de ilyenkor mindig annyira boldog vagyok napokig, ha egy számomra szimpatikus/tetsző srcác udvarolgat és úgy látszik, mintha alakulna valami... és ilyenkor ez mégis csalódás. Szerintetek mi lehet a gond?


(Ui. Légyszi ne írjátok, hogy a csajok is ugyanezt csinálják. Én nem szoktam hitegetni fiúkat, ha nem szimpatikusak, rövidre zárom az ismerkedést.)


Köszönöm a válaszokat! Főleg a fiúk válasza érdekel, de lányok is leírhatják, hogy tapasztaltak-e már ilyet.


2017. máj. 26. 18:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És az talán még fontos lehet, hogy a beszélgetések elején nagyon tepernek, tehát tényleg sokat írnak, bókolnak és mindig egyik napról a másikra szokott eltörni valami és slussz.
2017. máj. 26. 18:40
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te nem vagy olyan lelkes, mint ők, és pont hogy azt várják,hogy legyél kicsit rámenősebb. Vagy Lehet, hogy rájönnek, hogy nem illetek össze, ezt nehéz megmondani.
2017. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A lemondások közös pontja maga a facebook lehet, nem? Nincs fent valami kompromittáló anyag? Esetleg túl sok nyavajgós kép vagy "coelho örökbecsű"? Mert a sorozatos randilemondásra nincs más elképzelésem, hacsak nem a házasságról és gyerekekről kezdesz el még a randi-megbeszélésen diskurálni vele...
2017. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam posztolni, ami azt illeti. Régebben elég sok képet töltöttem fel, de az is csak utazásokról. Mostanában jó, ha havonta 1x valamivel frissítem a profilom, képet töltök fel vagy megjelölnek rajta.


Mivel én is elég fiatal vagyok (20-21 éves), nem igazán szeretnék még én se a gyerekvállalásról és családról hallani. Persze elképzeléseim vannak, de maga a téma nem izgat még.


Írtad még, hogy jobban kellene nyomulnom. Nem vagyok vele rideg, veszem a bókjait és poénkodom vele, sőt utalgatni is szoktam. Meg vissza is írok nekik rendesen, tehát nem csak napi 2x odaböffentek valamit.

2017. máj. 26. 18:59
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor nincs több ötletem :\
2017. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ezek alapján pedig semmi taszító nincs rajtad. Engem az szokott zavarni, amikor egy lány mindenre 1-2 szóval válaszol, és érződik, hogy nem azért, mert zárkózott, hanem más gond van.


Lehet, hogy velük van a baj, sokan megijednek ilyenkor, hogy jaj még sem akar tőled semmit, meg mégsem akar barátnőt, sok a bizonytalan ember.

2017. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nekem sincs. :/


Télen is jártam már hasonlóan. Élőben ismerkedtünk meg, de neten kezdtünk el rendesen ismerkedni. 3x(!) kezdeményezte a talit ő(!), mindhármat aztán ő utasította vissza nagy sajnálkozások közepette és ajánlott új időpontot. Épp emiatt teljesen naivan hittem, hogy tényleg akar találkozni, aztán az utolsó lemondásnál már nálam szakadt el a cérna, nem írtam vissza. Azóta se keresett.

2017. máj. 26. 19:05
 8/23 A kérdező kommentje:
#6 Nem mondasz hülyeséget, lehet bizonytalanok...
2017. máj. 26. 19:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Na ha 3x lemondta valami kifogással, akkor az biztosan nagy bizonytalanságra utal. Lemondta, hogy mégsem akar, aztán meggondolja magát, hogy inkább mégis, az ilyen emberek így működnek.
2017. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy csak barátkozni akart. Úgy írt rám, hogy xy, szeretne megismerni, mert nagyon megtetszettem neki és megdicsért. Tegnap egyébként írta, hogy kedvel, mert velem nyugodtan tud beszélgetni. Egyébként a talink se biztos, hogy randi lett volna. Egy közösen kedvelt előadó koncertjére mentünk volna...
2017. máj. 26. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!