Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőként komoly párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőként komoly párt találni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon unjátok, ez az ezredik kérdés, de szìvesen vennék pár tippet. A kövérnő valóban azt jelenti, de van alakom, formás vagyok. A pasiknál szexre általában kell enék, de többre nem, és gyakran ez azért van mert nem merik felvállalni, hogy egy ilyen testű lány vonzza őket. Úgy érzem, a személyiségemmel nincs gond, kell hozzám türelem, mivel kicsit nehezen oldódok, de szeretnek a társaságomban lenni. Ami még talán probléma lehet, hogy ismerkedés során könnyen átmegyek haverkodásba. Ezt úgy értem, hogy előfordulnak olyan viccek, ugratások, amik miatt félreért a férfi. De nekem ez nagyon fontos, hogy tudjunk jókat nevetni, akár egymáson. Szerintetek mi a teendő? Miben hibázik? (Ha nem muszáj, ne fárasszuk egymást a beszólogatással.) Köszi a válaszokat!

21/N



2017. máj. 26. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Semmiben nem "hibázik", egyszerűen, mivel nem felel meg a tömegízlésnek a tested, neked jóval nehezebb párt találni, mint a többi lánynak.

Ezen még az sem segít, hogy én kifejezetten vonzónak találom a duci nőket.

2017. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kövér lány vagyok. Ha szeretnéd hogy komolyan vegyenek,akkor ne add oda magad könnyen,max 4-ik randin. Kerüld az olyan vicceket,beszélgetést amit félre lehet érteni. Ne öltözz túl kihívóan,egy kis dekoltázs bele fér,de ne tedd ki az egész melled.Használj jó parfümöt,az szimpibbé tesz. De próbálj mosolygós,humoros,pozitív lenni. Ne célozgass,hogy de kövér vagyok,mert azt nem szeretik a pasik. De aki csak dugni akar azzal nem lehet mit kezdeni.
2017. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%
Képet kérünk.
2017. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem fejleszd magad. Önismeret és edzés. Ha nem vagy nagyon löttyedt, akkor könnyen letudnád faragni a kilókat, és nem kéne kövér nőként párt keresni.
2017. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kapásból hármat is ismerek az ismeretségi körömben, az egyik az anyám.
2017. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

Igazából az alkatodat leszámítva úgy írod le magad, mint egy közel tökéletes nőt.


Ez nem segíti annak eldöntését, hogy mi is a probléma, mert csak te ismered magad, neked kell látnod, hogy mi lehet a gond.


Egyébként a haverkodós rész az komoly baj, ha velem ezt teszi egy nő, akkor gyorsan elkönyvelem, hogy barátzónában vagyok, és nem lesz semmi ebbő

2017. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

Éretlen tacskókat vonzottál be,ennyi.És most nem arra mondom,hogy nem a te alakod a zsánerük,hanem,hogy annyi gerinc sincs,hogy megmondják:"egy dugásra jó vagy,kapcsolatra már vékony kell,bocsi." Bunkó lenne,de legalább őszinte.

Én végképp nem vagyok vékony és megnyugtatlak,nem apám korú,elvált pasasok voltak a pasijaim,akik a szüleiknek be is mutattak.A húszasok közt is vannak normálisak,csak meg kell őket találni.

2017. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Én vékony lány vagyok, de így is nagyon sok pasi csak megd*gni akar :( Ez inkább ennek a szabadelvű generációnak a hátránya, sok fiatal pasi tényleg csak szexre megy, tökmindegy, hogy jól nézel-e ki vagy sem. Én megfogadtam nemrég, hogy 5. randiig biztosan nem fekszek le senkivel és eleinte távolságtartóbban viselkedek, semmi utalást nem engedek a szexre, előbb a személyiségemet akarja megismerni, utána jöhet az intimitás. A poénkodás nyugodtan belefér, nekem is nagyon fontos, hogy humoros partnerem legyen, nem hiszem, hogy ezzel rontanád el. Egy igazán jó kapcsolat alapja a barátság. Sok sikert neked is a párkereséshez! :)

21L

2017. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem fogysz le?
2017. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%
Akkor most a "kövér" azt jelenti, hogy a haskörméreted 60 helyett 90 centihez közelít?
2017. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!