Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viszonyultok a menthetetlenül romantikus, szerelmes típusú nőkhöz?

Figyelt kérdés

Férfiként tettem fel a kérdést. Van ez a típus, akinek ez az alaptermészete(ha nincs párja, akkor is), hogy extrém mód érzékeny, látni rajta, hogy folyamatosan ábrándozik, el van varázsolva, két méterrel mindig a föld fölött jár, imádja a virágokat, nagyon aranyos, mosolygós, minden helyzetbe romantikus fordulatokat képzel bele, az életet úgy fogja fel, mint egy Romana regényt.


Én nagyon kedvelem ezt a típust, de elég ritkának mondanám. Volt már ilyen osztálytársam, mindenki nagyon szerette, még a tanárok is élcelődtek vele olykor, de sose bántották. Olyan kis gyermeteg lelkű, naív lány volt, ha sokat voltál a társaságában, téged is kicsit "megfertőzött" az állandó ábrándozásával. Emlékszem, többen "Hercegnőnek" meg "Királylánynak" hívták az osztályban.


Volt olyan, hogy átmentem vele szünetben a szemközti boltba, és útközben a parkban leszakítottam neki egy szál virágot, vagy egyszer, amikor kölcsönkérte a füzetemet, úgy adtam oda neki, mintha el akarnám jegyezni(letérdeltem elé, és úgy nyújtottam át neki :D). Tudta ő is, hogy ezek ilyen haveri cívódások, de egyszerűen olyan aranyos volt, hogy ezek úgy jöttek maguktól. Nem lehetett nem szeretni. Már jó ideje nem hallottam felőle, de remélem, megtalálta a lovagját.


Mi a véleményetek az ilyen lányokról, nőkről? Rátok hogyan hat az ilyesféle női attitűd, mit hoz ki belőletek? Szívesen udvarolnátok körbe egy ilyen nőt?



2017. máj. 27. 09:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A szóban forgó lánnyal kapcsolatban: volt olyan, hogy órán az egyik férfi tanár odaszólt neki, hogy "Már megint a pillangókat tetszik kergetni, kedves Katalin(így hívták)? Miért nem tetszik figyelni?"


Vagy:"Olyan jó idő van, kimenjünk az udvarra megtartani az órát, hogy halljuk a madárcsicsergést? Katalin, mit szól hozzá?"(az egész osztály nevetett)


És ezek rendszeresek voltak:)

2017. máj. 27. 12:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék ilyen nőnek de alig találni ilyet ha van is akkor foglalt. Persze annyit elvárok hogy lehessen vele hülyéskedni, poénkodni, és azért legyen egyfajta lazaság benne, mert eddig akit megismertem a legapróbb poént is akkora sértésnek vette hogy 1 órán át sírt. Én meg mindig rosszul éreztem emiatt magam mert túlságosan magára vette a dolgokat és emiatt mindig feszült voltam és ezért nem működött a dolog.
2017. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!