Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért írhat?

Figyelt kérdés
Már vagy kb. 8 éve hogy randiztam ezzel a fiúval, egy párszor találkoztunk, de nem jött be. Igaz nem volt helyes, de ez még nem is zavart volna, ha mellette magára igényes lett volna. De nem egyszer fordult elő, hogy mosdatlan foggal, koszos ruhában és büdösen állított be a randira, ami nekem kiábrándító volt. Továbbá semmiről nem lehetett vele beszélgetni, nem tudtam vele még beszélgetni sem. Ezért mondtam neki, hogy ezt hagyjuk abba. Amikor volt barátnője Facebookon semmit nem írt, viszont azóta évente 1-2-szer biztos rámír, hogy tetszem neki, és hogy járjunk. Erre mindig megírom neki, hogy nem, mert nem illünk össze. Viszont mindezek ellenére, még ha egy év múlva is, de újra ír.
2017. máj. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért érdekel, hogy ír-e vagy sem, ha nemis jön be és nem akarsz tőle semmit? Szard le.
2017. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.Ha neked nem jön be,nem akarsz tőle semmit mit foglalozol vele? Tiltsd le,ne olvasd el amit ir,és kész.
2017. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!