Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen milyen pasinak (külső, belső) kellene lennem, hogy ilyen kaliberű csajnál legyen esélyem?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes megnézni a többi képét is illetve aki nem tudná, vagy nem akar utána nézni, annak elárulom, hogy egy fiatal autóversenyző csajról van szó, aki 13 éves kora óta vesz részt versenyeken. Milyen fajta pasinak lenne esélye nála? Szerintetek nála lenne esélyem azon információk tudatában, hogy informatikus hallgató vagyok, 170 a magasságom és jóképű is vagyok. Illetve imádom az autókat, csak sajnos még nincs pénzem saját kocsira. Szerintem erősen 8/10-es a csaj.



2017. máj. 27. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
Ez a csaj erosen 10/5 inkabb. Nem hiszem hogy kulonosebb teljesitmeny kellene a meghoditasahoz csak eleg ha jo nagykepu es magabiztos vagy aztan mar huzhatod. Azert nem egy bombazo hogy csak ugy valogathat a legjobb pasik kozul, sajna a gyonyoru kulsot penzen nem tudtak megvenni a szulei se. Szoval hajra szerintem nem egy nagy szam.
2017. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért ismerjük el, hogy aranyos/cuki, de tény, hogy 3-szor kéne újraszületnem, hogy olyan gazdag körökben mozogjak, hogy egyáltalán érintkezésbe kerüljek vele. Azért 16 évesen az Audi Sport Racing Academy tagjaként nemzetközi szinten versenyezni olyan kiváltság, ami még a Fideszes nagykutyák és kormányközeli cégvezetők gyermekeinek is nagy szó lenne. Tényleg nem tudja senki, hogy kik a szülei illetve mivel foglalkoznak?
2017. máj. 27. 18:51
 13/21 anonim ***** válasza:

Kerestem már én is régebben, de nem nagyon emlékszem, hogy találtam volna róluk bármit is. Nem véletlen szerintem. Nem valami egyszerű egyének akiknek a lányán felfedezték a hihetetlen vezetési készséget. Egyszerűen szerintem annyi, hogy nagyon gazdagok és így lehetősége van a lányuknak a versenyzésre. Ők meg elvannak a háttérben és kész.


Volt itt egy hozzászóló aki szerint nem túl szép így nyugodtan rámehetsz. Biztatásnak jó ez, de nem aszerint válasz valaki magának partnert, hogy ő maga, hogy néz ki. Ez a lány még, ha nem is valami eszméletlen szépség, de akkor is kinéz olyan jól, hogy autóversenyes karrier nélkül is lehetne jó pasija. Minden esetre nem hinném, hogy valami egyszerű, hétköznapi férfi lesz a párja. Eleve egy egyszerű ember nem is bírná tartani vele az élete tempóját. Nincs ezzel semmi baj, ő más kategória.

2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát ő sem magának köszönheti hogy olyan autókban ül és ott versenyez ahol! Remélem ez tiszta. Lehet van nála legalább 100 tehetségesebb (akár csaj) fiatal, csak ő született olyan családba/körülmények közé hogy betolták ide.

Nem hiszem hogy ezért nagy szám lenne, ha csak a külsejét nézzük akkor bármelyik gimnáziumban találsz sokkal de sokkal szebbeket! És attól még hogy autóversenyző még nem biztos hogy fantasztikusan szuperálna egy párkapcsolatban, simán lehet beképzelt, rosszindulatú stb. Hiszen nem is ismered, csak azért tetszik mert cuki meg versenyez, de fogalmad sincs milyen ember. Vagy ez nem is számít? Amúgyis fiatal hozzád ezt csak mellékesen jegyzem meg. Olyan lányt aki kb ennyire szép mint ő és tehetséges valamiben (csak nem közismert) vagy izgalmas a személyisége simán megszerezhetsz és nem hiszem hogy kevésbé értékes lenne.

2017. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy 15-16 éves kislány, ne emeld már ennyire piedesztálra, szinte naponta látok görbehátú, vézna, pinaszőrszakállas, bénán öltözködő, pattanásos kamaszsrácokat ilyen lányok oldalán.
2017. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szép lány, de jóval fiatalabb nálad. A bőre gyönyörű, az orrát meg úgyis meg fogja csináltatni később, akkor majd 10es lesz.


Nekem a kék lagúna ugrott be róla elsőre.


Legyél értelmiségi, legyen egzisztenciád, és legyél elismert a szakmádban, bármi is az. Így kompenzálhatod a magasságod valamennyire.


Addig kell lépned, amíg szűz, mert utána már komolyabb elvárásai lesznek, nem olvad el attól, ha valaki fel akarja szedni.

2017. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha nektek ő nem szép, nem nagy durranás, akkor komolyan, ki az?! Annyira ajnározzátok a természetességet, hát ő az, mégis húzzátok rá a szátokat.
2017. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Várj, ez a csaj valami hűde jónak számít? Sztem ez kb. külsőre az átlag ebben a korosztályban
2017. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17. Én visszább írtam, hogy szép. Mert akárhogy is nézzük nem csúnya, hanem szép lány. De nem feltétlenül egy azonnal magával ragadó szépség. Én egyébként simán összejönnék egy egy ilyen lánnyal, mert bejön, de azért láttam már szebbet is tőle.


Az autóversenyzéshez ennyire sem értő lányról jut eszembe, hogy mekkora zsenik járhatnak ide válaszolgatni.

2017. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A kresznek és a közúti forgalomban történő felelősségteljes vezetésnek semmi köze egy egyedileg meghatározott szabályrendszert követő motorsporthoz. Teljesen más besorolás alá tartozik a kettő csak annyi a közös, hogy mindkettő esetben tudni kell kezelni az autót, de az pedig nem korfüggő.
2017. máj. 27. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!