Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak ha egy férfit állandóan barátzónába tesznek?

Figyelt kérdés

32 éves szűz férfi vagyok,több száz randim volt ebből 80 százalék barátzonába tett a maradék semmi.

Minden fajta nőnél próbálkoztam, volt vékony, duci, gyerekes anyuka, idősebb, fiatalabb, akit a férje vert stb.


2017. máj. 28. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az ismerkedés kapcsán inkább a lelki oldaladat mutatod meg, és nem mutatod ki eléggé,hogy társat, partnert keresel.


Az ismerkedés elején természetes,hogy nem támadod le a csajokat, de egy idő után már természetes,hogy szexuálisan is közelítesz. Megteszel mindent azért,hogy egyértelműen lejöjjön az,hogy Te nem barátkozni szeretnél?

2017. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én két okból szoktam barátzónába tenni egy pasit. Az egyik ha igénytelennek vagy külsőre nem magamhoz illőnek tartom viszont mint ember érdekel és ha férfiatlan de kedvelhető figura. A férfiatlan alatt a nem férfias mimikát, mozgást, viselkedést, beszédet, kiállást értem. Ha egy pasira nem tudok férfiként tekinteni akkor soha nem indít majd be bennem semmit.
2017. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy elég rámenős ls/vagy határozott.
2017. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Túl kedves vagy, nem adod elő hogy te milyen sikeres kemény hím vagy, aki minden ujjára találhatna nőt.
2017. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 GyakoriPARTY válasza:
38%

Na. Tegyük ezt tisztába.

A "nő" egy állat. Állatabb állat, mint a férfi állat.

Ha jön a Banderas, akkor önszántából fogja letolni a bugyiját. Ha a Banderas megdicséri a cipőjét, akkor pláne. És akkor is a férfi lesz a hibás, mert nem figyelt rá oda eléggé.

Van barátom = Ronda vagy.

Nem téged kereslek = Ronda vagy

Nem nyújtasz perspektívát = Csóró vagy. És pluszba ronda.

Jól élünk a férjemmel = Inkább senkivel, sem mint veled


By: Hím-soviniszta Disznó

2017. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddigi okok, amiért egy férfi barátzónába került nálam:

- nagyon félt és nyámnyila volt a randin, remegett miközben megcsókolt, utána annyira zavarban volt hogy nem is bírt mondani semmit 1 órán keresztül

- tipikus butácska szépfiú volt, jó szándékú, de a randin nem éreztem azt, hogy egy értelmes férfivel van dolgom

- enyhén értelmi fogyatékos és parasztosan beszél. Habár jól néz ki, 2 diplomája van, de sokszor már én éreztem kellemetlenül magam a megnyilvánulásain.

- Szakítás után, 0 önbizalommal, tipikus csajozós hazugságokkal próbált meg "felszedni". Ő is egy értelmes, jóképű, vezető beosztású férfi egyébként, barátnak kiváló. De férfiként irritált :D


És akkor leírom azt is, hogy mi volt a közös azokban a randikban, akiket nem tettem barátzónába, hanem kb az első alkalommal odáig voltam értük:

Megvolt a közös hullámhossz, végigröhögtük a randit. Mivel én elég introvertált típus vagyok, ezért ha valakivel el jól el tudok beszélgetni, nevetni, akkor már szinte nyert ügye van, tehát nem lesz barátzónás.

2017. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem nézel ki jól ,nem vagy elég bunkó ,és nem vagy elég rámenős.Vagy mindhárom.

Az első randin is már dugásra kell terelni a témát,mert ha csak a politikáról meg a meggyfa virágzásáról ,és a gazdasági helyzetről beszéltek akkor nem fogja látni benned a fedezőkant.

2017. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nincs többé jó fiú". Keress rá.


Szerintem baromi jól összefoglalja a gondot és bocs a reklámért. :D Van egy szint, ahonnan a kedveskedés meg a jófiúskodás feminin. Általában ez a gáz.

2017. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!