Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha volt egy szexkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egy szexkapcsolata egy nőnek és be is vallja, ezt, amikor szóba kerül az ilyesmi, mekkora hátráynynak számít?

Figyelt kérdés

25 év feletti korosztályról van szó, emellett pedig 1 hosszú pàrkacsolat volt jelen.

Jelenleg még nincs szexkapcsolatom,de erősen gondolkodom rajta,mert hosszú ideje egyedül vagyok és hiànyzik a szex... Csak ezért pedig nem érezném fairnek valakivel összejönni, ha hosszútàvon nem tudom elképzelni vele.

De,érdekelne, hogy később ismerkedés soràn, mennyi hàtrànyom szàrmazna ebből.



2017. máj. 28. 18:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a reagálásaidból ítélve neked tudod miért nem ajánlom? Normális, értelmes lánynak tűnsz, aki párkapcsolatra vágyik, hiszen azt is keresel, le is írtad, csak nem találsz. Valószínű szexkapcsolatban, ha jó vele, és szimpatikus neked, egy idő után többet fogsz érezni, ott pedig vagy bejön vagy nagyot koppansz, de sajnos az utóbbi a gyakori. A másik, hogy ez a fajta életmód elkényelmesít. Nem fogsz olyan szinten párt keresni, hiszen, bocsi a szóhasználatért, de lesz aki helyrerak, és ez neked jó lesz, elkényelmesedsz, és lehet olyan lehetőségeket szalasztasz el egy normális, szereteten alapuló párkapcsolatra, amit teljesen szingliként nem szalasztanál el. "Tűzoltásként" ezt a kapcsolatot nagyon nem ajánlom.
2017. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Tudom, hogy az élő nőt sosem látott idegenek megvetik a szex kapcsolatot, de egeszseges, későn hazasodo emberekkel többnyire előfordul😀
2017. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%

"Ha volt egy szexkapcsolata egy nőnek és be is vallja,"


Ha v kinek ennyi esze van h ilyet kiad csodálom h még nem húzták le a bankszámláját. De aki ilyet reklámoz hihetetlen ostoba lehet.


Csodálom h még él, ennyi ésszel nehéz lehet.

2017. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen megmondani. Nem kötelező bevallani. Nekem volt ilyen kapcsolatom, a mostani páromat nem befolyásolta semmiben, bár nyilván nem is az első randin mondtam el :p.
2017. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as!

Az, hogy van gerince, lelki ismerete valakinek nem, azt jelenti, hogy hiszékeny és a bankszámláját hagyja fosztogatni...

Ha lenne párom és mondjuk egy év után tudnám meg, hogy neki szexkapcsolatai voltak vagy csak egy volt (még előttem) nekem meg adta a szépet, (ne adj Isten még mondta is, hogy jajj így meg úgy elítélendő )eléggé kiakadnék, hogy hazudott. Elvárnám, hogy igen is mondja el nekem.

Ha valaki fekete vállalja, ha valaki fehér vállalja..


Köszönöm Mindenkinek a válaszokat. Az egyik válaszoló válasza elgondolkodtatott, ha belemennék ilyen kapcsolatba valószínűleg tényleg beleszeretnék a másikba, elvégre hosszabb ideje egyedül vagyok és szeretnék már valakit.

2017. máj. 30. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!