Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy nőnek párt találni, ha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon jó! A legtöbb pasi nem akar gyereket rémálmaiban sem, és őszintén szólva jobb is ez így.
2017. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mennyi férfi akar gyereket. Azt tudom, hogy én nem akarok, szóval annyit mondanék, hogy nem reménytelen a dolog. :) 28F
2017. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

A legtöbben akarnak.

Keress olyant, akinek már van.

2017. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyilván kidszűrödik az a réteg, aki akar, de bőven akadnak olyanok is, akik nem. Csak tisztázzátok ezt előre.
2017. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét nemből van olyan, aki nem akar gyereket.

Szóval nincs nehéz dolgod...


21/L

2017. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos véletlen, hogy a 30-50 évig együtt levő, egymás mellett megöregedő párok 99%-ának lett gyereke
2017. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy itt olvasom, állítólag égen-földön nem találni olyan férfit, aki családot/gyereket akarna, úgyhogy nem lehet nehéz a dolgod, sőt.
2017. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több pasi akar gyereket, mint nő, mert az ő életükben ez nem nagy változás.
2017. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

Egy nő igenis akarjon gyereket, DE a megfelelő korban! 30-35 között. Akkor van itt az ideje, hogy egy nő gyereket(gyerekeket) szüljön a mai világban!

Tehát az sem jó, ha a proli hülyéje már 20 évesen szül... annak szar is lesz az élete mert a kapcsolatok 90% nem tart örökké, ezekből lesznek itt az elcseszett gyerekes egyedülálló, picsogó anyukák, akik szerint "az internet tele van selejtes férfiakkal"... mintha ők nem lennének "selejtesek", amikor kölykük van más férfitől.. ez agyrém.

Viszont az is budi kategóriás nő, aki egyáltalán soha nem akar gyereket. Az úgy fog járni mint Jennifer Aniston, hogy elhagyja Brad Pitt egy Angelina Jolie-ért. Mert egy idő után azért a férfi sem akar utód nélkül maradni, és ha nem akar szülni neki egy nő, hát szül egy másik.

Csak mondom, mindent a megfelelő időben!

2017. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megfelelő idő...


Nincs olyan, hogy megfelelő idő mert mindig történnek váratlan események, kerülnek nehezebb helyzetbe a párok.

2017. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!