Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Enyhe autizmussal, aspergerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe autizmussal, aspergeresen mennyi esélyem van egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok. Egy selejtnek érzem magam emiatt, hogy nem vagyok olyan mint egy normális ember. Én mindent megteszek egy párkapcsolatban, eltűröm a másik hülyeségeit is, még is szakítanak velem, de az igazi okot nem mondják el. Nem tudok amúgy emberi kapcsolatokat kialakítani, csendes, visszahúzódó, barátságtalan lány vagyok. Sose voltak barátaim, és igazi párkapcsolatom sem.
2015. aug. 7. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Olyan keress, aki úgy fogad el, ahogy vagy. Az önértékeléseden viszont mindenképpen érdemes lenne dolgozni, mert alacsony önértékeléssel az ember (nem csak Aspergeresen) előszeretettel választ rosszul, számára ártalmas kapcsolatokat.
2015. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hol találhatnék egy olyan embert aki elfogad így ahogy vagyok? Mert én még olyannal nem találkoztam.
2015. aug. 7. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék veled, de anno is közölted,hogy te itt nem ismerkedsz. Akkor ebből az jön le,hogy ha így állsz máshoz is akkor nem csoda hogy nehéz találnod bárkit is.
2015. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként elfogadnálak. Nincs ebben semmi hátborzongató!
2015. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érzel magadban igényt egy komoly kapcsolatra, akkor nem lehet olyan komoly a gond, hogy hatással legyen az életedre. A valóságban az emberek nagy része nehezen talál párt.

Hány éves vagy és az ország melyik részén élsz?

2015. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk látnokok és tudósok. Egyébként meg 25 éves vagyok, de képzeld, nekem sem volt még 1 normális párkapcsolatom sem, mindig szakítottak velem mindenféle hülyeséggel 3 hét után, pedig annyira nem vagyok egy ronda nő. Ja és képzeld, nem vagyok aspergeres,nem vagyok kövér, van mellem, van jó seggem, mégis szakítanak velem mindig. Azt hiszed csak neked van ilyen problémád az életben???Attól nem lesz jobb hogy naponta kiírod ezt a kérdést. mi honnan tudhatjuk hogy hol találsz olyat aki majd elfogad??
2015. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Jól felkapjátok szegényre a vizet. Ez is a betegsége vele járója amíg nem kap számára helyesnek vélt választ addig mindig kifogja írni ugyanezt a kérdést. Ha azt mondanám amit hallani akarsz akkor : Sehol nem fogsz találni soha az életben nyugodtan add fel és ne görcsölj ezen tanulj meg egyedül boldogulni.


De nem azt fogom mondani amit hallani akarsz szóval biztos jönni fog egy ember az életedben aki bármiféle problémád ellenére ki fog tartani melletted :) 25/F

2015. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!