Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők többnyire alkalmatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többnyire alkalmatlanok a komoly párkapcsolatra, együttélésre?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom, nyilván tisztelet a kivételnek, de sajnos én nem sok ilyet látok a környezetemben.


Azt látom, hogy a nők többségének manapság derogál egy háztartás menedzselése például, és nem is igazán értenek hozzá. Megszámolni sem tudom például, hány csajt hallottam már kérkedni azzal, hogy ő nem tud főzni egyáltalán, vagy láttam rendetlenséget, koszt a lakásában. Vagy hogy egy alap bevásárlást elintézzen és közben a költségekre is ügyeljen.


2015. júl. 10. 17:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%
sajnos jól látod! de mindjárt a feminácik leharapják a fejedet hogy ez nem így van! rengetek nővel ismerkedek mivel szeretem a hasamat kérdzem tudsz főzni? teát esetleg...... és nem tinik és pláza csajok
2015. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok, de egyetértek. Szerintem ez azért van, mert megváltoztak az igények, szokások. Már nem az az irigylésre méltó, aki 20 évesen férjhez megy és gyereket szül. Hanem az, aki karriert épít, törekvő, önálló nőként is megállja a helyét. Így minden, ami eddig jó volt ha 20-on évesen volt kitolódik egy 10-15 évvel későbbre (jóesetben) vagy pedig teljesen eltörlődik. Egy nőnek, aki fiatalos 40 éves, egyedülálló, nincs kiről gondoskodjon, neki semmi szüksége arra, hogy olyan menüket főzzön, úgy álljon a házimunkához mint pl a 80-as években az anyukák a családra. Mert minek? Jó esetben nem is kell, mert saját maga után csak nem kell pakolni, mint pl 2 gyerek után. Meg azért benne van gondolom a nagy szabadságvágy is, h bárhova lehet jönni-menni.. Most már nem ciki ha valaki a pl kipróbálja a szexet egy másik nővel is, mielőtt megházasodna. Nagyon sokminden el lett fogadva, tolerálva lett, ami korábban vagy el volt nyomva, vagy teljesen tabu volt. Van egy réteg, aki élvezi ezt a fajta szabadságot és az sosem lesz alkalmas semmilyen szintü komolyabb párkapcs kialakítására és van az olyan, mint pl én, aki férjehz megy és gyerekeket szül, mert ebben érzi jól magát.
2015. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk én nem igazán ismerek olyan nőt a környezetemben, 18-20 év felett, aki egyáltalán nem tud főzni (40-50 éveseket annál inkább furcsa módon, és ennek tényleg nem tudom, mi lehet az oka), ettől függetlenül a mai nők és férfiak között is nagyon sokan vannak, akik egyáltalán nem alkalmasak egy mélyebb érzelmeken és együttműködésen alapuló párkapcsolatra.

De én azt sem hinném, hogy a távolabbi múltban annyira más volt a helyzet, csak akkor még nem volt ennyire általánosan elfogadott döntés a válás, nem is ment ilyen könnyen, nem is nézte jó szemmel a társadalom.

2015. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Én majd akkor fogom elvárni ezt egy nőtől ha egyáltalán én képes vagyok rendet tartani a szobámban, meg megfőzni. Az a tapasztalatom hogy a környezetemben lévő nők és férfiak is jobban menedzselik a dolgokat nálam, pedig azért én is elég sok dolgot meg tudok oldani magam. Csak hát sok a munka, annyira hogy noncs is már idő pénzt keresni, és akkor még a háztartás is? Hát nope. Örülök ha sikerül leraknom a csempét a nyáron, és akkor legalább egy jelentős mennyiségű mocskot nem kellett eltakarítanom a konzhában. Legalàbbis most. :)
2015. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, te eleget keresel ahhoz, hogy egy házias nőnek minden anyagi igényét kielégítsd. Ha elvárod a nőtől, hogy mindezt megcsinálja, akkor ő meg jogosan várja el, hogy neki ne kelljen pénzt keresnie.
2015. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%

Jaj mert a teremtes koronainanak eltorik a kezuk, ha be kell segiteni a haztartasba? Mielott kioktatnatok tudok fozni, mosni de ezt barki meg tudja csinalni, nagy esz nem kell hozza. Viszont, ha egy pasi ez alapjan itelne meg, utana meg elvarna a bejarono es tenyeszkanca szerepet, ott helyben kepen rohognem. + Nem attol lesz barki is ertekes no, hogy asszony lesz es kipottyant egy gyereket magabol...

Masreszt amennyi no alkalmatlan a komoly kapcsolatra, annyi ferfi is.

2015. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem kizárólagosan a nők dolga egy háztartás vezetése. Én tuti kidobnám a pasim, ha a kisujját sem mozdítaná, és mindig nekem kéne mindent megcsinálni.
2015. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
ma 18:33 bezzeg 1 alfahímnek azt is elnéznéd ha ki írtna 1 etióp gyerek falut
2015. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem nézném el, nem csak a külső alapján jövök össze valakivel, bármennyire hihetetlen.
2015. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez így nagyon egyszerű: ha valaki szót mer emelni az igazságtalanság ellen, rögtön "femináci".

Gond van az értékrendeddel, ami engem végül is nem zavar, mert nem nekem fáj.

2015. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!