Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sikerülhet nem helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sikerülhet nem helyes, macis pasinak társkeresőről csinos barátnőt találni, úgy hogy nem gazdag?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akinek most volt az esküvője hétvégén.

A férfi eléggé el van hízva, de mindig el volt. Nem gazdag, történelmet tanít egy közép iskolában.

A lány baromi csinos jó alakja van, nagyon bájos mosolygós, szép szűke lány. 3 éve ismerkedtek meg egy társkereső oldalon.


2017. máj. 30. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A kifejtésben már kiderült, hogy van ilyen. Akkor minek tetted fel a kérdést?
2017. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

1#

Azért, mert reméli, hogy dagadt, csóró lúzerként talál ő is egy szép, szőke barátnőt a társkeresőn. Megerősítést vár a kis drága. De ettől persze még nem lesz csaja. Semmilyen se, nem hogy szép.

2017. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Srácok, ez ma már nagyon sokadik ilyen kérdés. Oké, a helyességgel vagy annak hiányával sokat nem lehet kezdeni. Én sem vagyok helyes, el kell fogadni, és kihozni így a maxot. Viszont az ellen tudtok tenni, hogy ne legyél macis, meg azért is tudsz tenni, hogy jómódú legyél. Mindjárt más lenne a kérdés, hogyha azt írnád, hogy egy sportos, biztos hátérrel rendelkező, humoros, normális de nem helyes pasi tud csinos barátnőt találni? Erre a válasz egyértelmű igen lenne, de amíg ti nem vagytok hajlandóak semmit tenni, addig ne várjátok a messiást egy szőke bombanő személyében. 24/F
2017. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy az a jó alakú, szép szőke lány már ki volt ábrándulva a sok érzéketlen tuskóból, és eldöntötte, hogy a külsőt ezentúl parkolópályára helyezi párválasztáskor. De még azt is el tudom képzelni, hogy ilyen típusú férfi a zsánere, az anyagiakkal kapcsolatban meg azt vallja, hogy mindent majd közösen előteremtenek. Tudom, ez sokaknak hihetetlen:)
2017. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem unjátok még ezt a témát?
2017. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
5.: sosem unják meg, ez az egyetlen örömük
2017. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig csak 2-3 hetente írtad ki ezt a kamu kérdést. Most már 2-3 naponta?
2017. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket a kérdéseket szerintem ugyanaz a hajas pasi teszi fel.
2017. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
És ha az, akire gondolok, akkor nem macis, hanem lefolyik a kanapéról.
2017. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!