Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet iskolája?

Figyelt kérdés

Igen sok adatlapon látom ezt a szöveget.

Mit akarnak a férfiak ezzel üzenni?

Mert nekem az jön le, hogy semmi normális végzettsége nincs, a közhelyeket viszont annál jobban szereti.


Ha ilyent látok, az nekem azonnal sztornó.


Miért kell ilyen semmitmondó bslfaxságot kiírni?



2017. máj. 30. 23:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

#18

Nézd, ha te egy érettségizett embert tanulatlannak mondasz, az már nem az én problémám.

2017. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
54%

Félre értessz 21 én vagok "csak érettségizett" (meg 3.5 év egyetem, ami nem számít mert nem fejeztem be). Arra céloztam, hogy ezért én pl gyakran megkaptam már a tanulatlan jelzőt, holott szerintem eleget ültem az iskolapadban ahoz, hogy ez ne így legyen. Csak méltánytalannak találom, hiszen 15év tanulás után is tanulok/tanulunk. Nem szép ilyen alapon bárkit lehurrogni szerintem.

30/f

2017. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem néztem le senkit, aki a képességéihez mérten tanult és halad az életben. De az, aki b@#ott befejezni az általános iskolát, és szerinte a műveletlenség vagány, meg sokkal hasznosabb a dörzsölt stikliskedés kitanulása, mint befejezni egy rendes iskolát, annak, hidd el, gugli nem a barátja, és nem célja művelni magát.
2017. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de nem mindenki ilyen. Hidd el bőven akad olyasmi életpályájú emberkékből is, mint amilyet leírtam magamról is. Nem is veled, vitatkozom, csak az borzaszt el, hogy az élet iskolája terminus egyenlő a suttyósággal jópár embernél. Pedig példának okáért a nagyszüleink/dédszülőkre sem úgy emlékszünk, pedig akkor még gyakori volt, hogy tényleg nem sok iskolát végeztek.

30/f

2017. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy valakinek nincs végzettsége, hanem arról, ha valaki büszke arra, hogy "az élet tanította" és lenéz mindenkit, aki "kitörölheti a papírral". Lehet bomlasztani a rendszert, már nem halsz meg miatta, sőt, sok esetben több tudása lehet egy iskolázatlannak, mint egy diplomás szakbarbárnak. Viszont akinek tényleg van magához való esze, az ilyeneket nem tesz ki az adatlapjára, mert ő maga is nevetségesnek tartja. Meg őt is komolytalannak.
2017. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Ez így van.

30/f

2017. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#24

Jó, és te kiteszed az adatlapodra, hogy az élet iskolájában tanultál? Nrm, mert nem vagy sutyerák. Én erről beszélek.

2017. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Természetesen nem teszem ki vagy nagyzolok vele. Élettapasztalatom azért megemlítem, hogy nekem is van, ha úgy érzem nagyon lekezelnek és úgy próbálnak beállítani, mintha egy páfrány módjára csak a nyálamat folyattam volna egy napfényes szobában. A linket néztem, alapvetően problémás mikor az emberek így leszólják egymást. Az általános műveltség is egy érdekes dolog. Mikor az van, hogy "ezt nem tudod, hát általános műveltség része". Van aki meg azt nem tudja, vagy gondolkozik rarta, hogy hol alapította Károly Róbert az első bronzbányát, holott az is az alapműveltség része, hogy a bronz ötvözet, nem bányásszák :D. Sokat felejtünk érettségi után és mindenkit a szakmája, vagy az érdeklődése visz tovább. Talán az marad mindenből toppon, aki napi szinten megfejt, vagy 6 rejtvényújságot a kérdés csak az, hogy jó-e bármire a szórakozáson kívül.

30/f

2017. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Ma láttam ennek e tovább fejlesztett verzióját 😃

Life University, my teacher is God

Termeszetesen egy magyar sutyeraktól.

2017. jún. 1. 02:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!