Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet iskolája?

Figyelt kérdés

Igen sok adatlapon látom ezt a szöveget.

Mit akarnak a férfiak ezzel üzenni?

Mert nekem az jön le, hogy semmi normális végzettsége nincs, a közhelyeket viszont annál jobban szereti.


Ha ilyent látok, az nekem azonnal sztornó.


Miért kell ilyen semmitmondó bslfaxságot kiírni?



2017. máj. 30. 23:23
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
#25: így van.
2017. jún. 1. 02:42
 32/40 A kérdező kommentje:

Az általános műveltség része... Nekem egy teniszedző kifejtette, hogy az általános műveltség része, miután közöltem vele, hogy soha nem teniszeztem, nem is érdekel.

Visszakerdeztem, hogy szerintem meg egy hangszer minimum alapfokon való ismerete is az. Köpni nyelni nem tudott.

2017. jún. 1. 02:45
 33/40 anonim ***** válasza:

Az általános műveltség nem azt jelenti, hogy mindent tudsz, hanem hogy nem nézel bambán, ha megemlítik azt, hogy tenisz vagy fúvós hangszer. Hogy nem vagy olyan sötét paraszt, hogy ne tudj értelmezni egy eléd rakott szöveget, és ha érdekel valami, megtalálod a módját, hogy utánanézz. A sok élet iskolája okos azt hiszi, hogy ezt az anyja hasában tanulta ki, miközben ugyanúgy az iskolában, csak legfeljebb jobb képességei vannak, mint azoknak, akik lassabban jutnak el az érettség alapvető szintjére.

(És nem, nem azért mondom, mert én annyira okos vagyok, hanem mert ezen a területen dolgozom.)

2017. jún. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
#33 Egyetértek, csak mikor az illető nekem szegezte, miért nem tudok teniszezni, valamivel vissza akartam vágni....
2017. jún. 1. 10:32
 35/40 A kérdező kommentje:

OFF:

Tavaly, tágabb baráti összejövetelen egy pasi elmondta, készülnek a a jövő héten az Operába. Én nagy naivan megkérdeztem, hogy mit olvastak a darabról. Nos nem íigy készült a 35+-os pasi, hanem bejelentkezett testlefúvós barnításra, mert az Operaházban jól kell kinézni. No comment.

2017. jún. 1. 10:37
 36/40 anonim ***** válasza:

#35


Nem csak elírtad és nő volt az az illető egész véletlenül?


T'od egy férfi esetében nem igazán életszerű a sztori, de egy nőnél mondhatni telitalálat.

2017. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Jó hát egy sportot űzni nem műveltség, aki ilyet mond, az egy hülye.
2017. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
#36: nem írtam el, FÉRFI volt, tipikus konditerem szokeveny, a rosszabbik fajtából.
2017. jún. 1. 23:39
 39/40 anonim ***** válasza:

:) ez legalább vicces sztori


Bár úgy vettem észre, hogy az "élet iskolája" rajongóknál a diploma mellett a kultúra szokott lenni a másik vörös posztó (könyv, színház, bármi, rögtön ugranak)

2017. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ja, igen, a kedvencem, hogy "utálok olvasni" meg "unatkozom". Nem azért, de ha nem lenne a nyakamon a meló és/vagy az egyetem, akkor sem lenne elég 24 óra mindenre, ők meg unatkoznak?!


És akkor engem nyaggat, hogy meséljek valamit. Egyébként az élet iskolásoknál ez nagy kedvenc. Mesélj te, kérdezz te, a legnagyobb kérdés tőle az, hogy "mizu?"... Na most erre mit mondjon az ember? És ha kicsit belemennél olyan témába, amihez nem árt nem növénynek lenni, akkor minden reakció nagyjából egy "ahha" vagy "értem". Nem akarok beskatulyázni, csak őszintén szeretnék látni EGY olyan embert, aki ezzel a kiírással tud tartalmas beszélgetést produkálni, vagy bármilyen szellemi értéket felmutatni.

2017. jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!