Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet iskolája?

Figyelt kérdés

Igen sok adatlapon látom ezt a szöveget.

Mit akarnak a férfiak ezzel üzenni?

Mert nekem az jön le, hogy semmi normális végzettsége nincs, a közhelyeket viszont annál jobban szereti.


Ha ilyent látok, az nekem azonnal sztornó.


Miért kell ilyen semmitmondó bslfaxságot kiírni?



2017. máj. 30. 23:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
63%

Proliság. Szerintem akinek van valamire való végzettsége, az kiteszi az adatlapjára, vagy legalábbis nem tesz ki helyette ostobaságot. Nem mondom, hogy kizáró ok nálam, de még ilyen lelkületű emberrel nem tudtam normálisan beszélgetni, az is biztos.


Lehet, valaki viccesnek tartja magát, vagy semmit sem változtatott az adatlapján 14 éves kora óta. Vagy ő maga sem változott semmit 14 éves kora óta. Jobb ötletem nincs.

20n

2017. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy "humoros" szöveg arra, hogy "nincs végzettségem". Melyik hangzik jobban?

Tanulmányok: Az ÉLET iskolája vs. Tanulmányok: Alsóbasznádi 8 általános

2017. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem többnek akarnak látszani, mint amik valójában. Nem csak végzettség nélküli embereknél látom. Szerintem ezzel azt akarják "reklámozni", hogy milyen sokat tapasztaltak már az életben, és mekkora királyok, meg bölcsek, de szerintem mindenki sokat tapasztal az életben... És ezzel pont nem királynak, hanem az ellenkezőjének látszanak. Egyébként engem is taszít ez a dolog.
2017. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"Mit akarnak a férfiak ezzel üzenni?"


Azt, hogy többre tartják azt, amit az iskoláik befejezése óta tanultak ("ohne papír"), mint amit az iskolában ("papír").


Hogy ez pozitív, vagy negatív dolog, az persze attól függ, hogy meddig tartott maga az iskola, illetve az utána következő időszak. (Egy általánost hamar túl lehet lépni, és az egyetem is tud kevés lenni önmagában például egy 50 éves embernél.)

2017. máj. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nem Face-ről írtam, ott nem ismerkedem, csak kiváncsiságból feltettem a Tindert, és igen sokszor ebbe futottam bele. Azonnal tolom balra az ilyeneket, csak nem értem. Akkor inkább semmit ne írjon ki. De lehet, csak, én gondolom így.
2017. máj. 31. 04:48
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tindereztem soha (lehet ki kellene próbálni?), de én is ezt tenném kérdező. Biztos van normális nő aki ezt viccből kiírja, de én eddig csak olyanoknál láttam, akik unszimpatikusak voltak más okokból is.
2017. máj. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%
Ostoba, tanulatlan emberek szövege ez, akik nem akarják látni az iskola jelentőségét.
2017. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
45%

Mások leostobázása pedig a tanult emberek szövege ? Egy iskolázatlan ember("csak érettségije van "), nem lehet művelt ? Neki a gúúgli nem a barátja és nem adnak neki könvet a boltban, a könyvtárban is ki van írva, hogy csak diplomásokat szolgálnak ki ? Tudást napjainkban már bárki szerezhet. Túl hamar leírnak a diplomások másokat, én úgy látom.

30/f

2017. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogy nincs igazi wc papírjuk, de villogni akarnak azzal, hogy az élet azért húúúdemegnevelte őket.


Itt egy díszpéldány :D [link]

2017. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Na jól van. Példát mindenre lehet hozni :D

30/f

2017. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!