Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy kezelitek hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek hogy soha egy nö se nézett még rátok? Van rajtam kívül még ilyen?

Figyelt kérdés
Még az utcán se fél szemmel nem néztek még soha rám. Már kihoztam a maxot magamból de így se. Eléggé irigylem a haverjaimat, náluk sokszor látom hogy akár ismeretlen csajok is megnézik öket, szemeznek velük. Jó lenne legalább egyszer átélni ilyet az életben, biztos jó érzés lehet. Sajnos én még negatív visszajelzést se kapok senkitöl, leginkább levegönek néznek még az ismerösök, munkatársak is. Még az is jobb lenne ha a szemembe mondanák hogy undorító vagyok. Sokan panaszkodnak itt hogy leszólják öket de ez a levegönek nézés sokkal rosszabb. 27 évesen elég kétségbeejtö.
2017. máj. 31. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igazad van, elég elkeseritő. egy kollégám esetét néztem 5 évig, nem volt semmi.
2017. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

rám nézni rám néz.. hisz a kolléganőim.. de többet egyik se akart soha.


Ez van. elfoglalom magam mással.. én már túl sokat tettem azért az elmúlt pár évtizedben, hogy bnőm legyen.

2017. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom lefoglalni magam mással és kerülöm az olyan helyeket ahol sok nő van. Nem a legjobb ez a helyzet, de elviselhető, csak éjszaka szörnyű, amikor egyedül vagyok a gondolataimmal...
2017. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el ,hogy egyetlen nő se volt az életetekben.
2017. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ezt nem hiszem el ,hogy egyetlen nő se volt az életetekben."



pedig vannak ilyen emberek.

2017. jún. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor valamin változtatni kell mert amit eddig csinált az ember nem müködött, nekem sem volt soha önbizalmam csak egy erős szféra erősített meg , hogy jol futottam és versenyeket nyertem mindenki tehetséges valamiben meg kell ezt keresni és erre a valamire rágyurni mégha nem is egy klasszis fickó az ember akkor is nyer vele annyi önbizalmat amitől rohadt pozitív kisugárzása lesz, lehet nem mindenki van tisztában vele de először tudnod kell felül kerekedni az embereken pl először férfiakon ha férfi vagy és ha ez sikerül és el tudod adni magad a lányokkal sem lesz gond csak próbáljátok ki.
2017. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előző, ez hülyeség.


illetve nem rossz, de célra nem vezet, mert ha a külsőd nem vonzó, akkor mindez hiába.

2017. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagyok egy szép férfi igaz 186/75 vagyok vékony alkat de arcra nem egy nagy szám de ha jobb napom van és vidám vagyok az emberek is mások velem ha szar napom van és sebezhető vagyok mindenki undok velem is.
2017. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előző, ebben nem kételkedik senki. Azonban hiába vagy pl. vidám, ha nem jössz be a nőnek akkor kalap-kabát.
2017. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem létezik ilyen. Eddig egyszer próbálkozott nálam "nő": egy lezüllött, 23 éves korára 35-nek kinéző, 8 általánost se végzett cigány. Én magam 23 éves, diplomás, pocakos ember vagyok. Társkeresőn sose válaszolt még senki (vagyis de, egyszer, kétszavas válaszokkal, vele se voltam kisegítve), élőben amint rájönnek, hogy nem barátkozok, eltűnnek. Ugyanis mint tudjuk, nem a külső a lényeges, az ész és a kedvesség a fontos.
2017. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!