Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül "csúnya barát/barátnő"? Vagy van nektek is tökéletes barátotok? Ti hogyan kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
ezt úgyértem, hogy mondjuk a legjobb barátotok/barátnőtök nagyon szép és jófej, és ha megismertek embereket akkor őt mindig akarja az ellenkező nem.:/ én jelenesetben a "csúnya barátnő" vagyok. a barátnőmet minden fiú, még rövid ismeretség után is akarja, össze akarnak vele jönni, engem észre sem vesznek. :( örülök a sikerének, csak rosszul esik hogy mellette semminek érzem magam, mert ő annyira tökéletes, és minden fiúnak bejön, én meg a csúf barátnő szerepét töltöm be már inkább, pedig én is jól el szoktam lenni:D vagy éppen azt hallgatom hogy megint valaki ki akart vele kezdeni, én meg csak ülök és azon jár az eszem, hogy valaha velem is fog-e ilyen történni xD és be kell hogy valljam, kicsit rosszul esik.. meg persze örülök neki hogy mesél nekem, meg hogy együtt megyünk el stb, de jól esne ha mondjuk valamennyire tekintettel lenne arra hogy nekem azért nem így mennek a dolgok és egy kicsit figyelhetne hogy a beszélgetéseink ne ebből álljanak..:/valaki van hasonló helyzetben? titeket mennyire zavar, ha zavar egyáltalán?
2016. aug. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen barátnőm, élvezte, hogy csak vele foglalkoztak a pasik, engem meg kikerültek. max ilyen "szárnysegédnek éreztem magam, akit ki tudott rángatni amikor bulizni volt kedve. nem igazi barátságnak mondanám, most már így 4év távlatából. pl. amikor nekem meghalt egy közeli jó barátnénim, akit a nagymamámként szerettem, nem állt mellettem, hanem az új barátnőivel foglalkozott akik lesték minden szavát.. aztán letöröltem fbookról, ennyi, kihasználós emberekre nincs szükségem, felnőttem :) ha találkozok vele, köszönök meg dumáltunk is, de a saját életemre fókuszálok. nem akarom azt érezni, hogy csak második vagyok a sorban, van akinek igenis én vagyok/leszek az első :) azt tanácsolnám, hogy barátkozz hasonló "szintű lányokkal, nem értem ezalatt, hogy csúnyák legyenek vagy valami, csak mondjuk szerények és jószándékúak legyenek. de ha neked ez ok, akkor lógj vele, nem szólok bele, csak az önbizalmadat szét fogja cseszni hosszabb távon, én is átéltem ezt..
2016. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, csak hímnemű kiadásban. "Természetesen" én vagyok az, akit leszarnak, neki pedig mindig van valakije. Nem egy csodálatos érzés, bár.. ő majdnem mindig mással kavar, én csak egy állandó barátnőt szeretnék, erre pedig inkább várok, szóval ezért nem is irigylem.

22/F

2016. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
én is egy csúnya barátnő vagyok, és hát utálom, mentálisan kikészít és utálok vele bárhova is menni de mégis csak a legjobb barátnőm és szeretem... szóval nem egyszerű a helyzet
2016. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sztoridról egy film jutott eszembe. Totál erről szól, mint amit leírtál. Egy átlagosabb lánynak szép barátnői vannak, és a lányt elnevezik DUFF-nak, mivel mindenki úgy látja, hogy ő csak egy pótkerék a csinos barátnői mellett. Aztán van benne szerelem, meg minden, jó film, nézd meg:) Címe The DUFF
2016. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen barátnőm, mondjuk ő nem ezért barátkozik velem, hogy még szebbnek túnjön mellettem.

Igazából nem értem, mit esznek rajta annyian, okés, nem ronda, de nem is olyan tökéletes külsőre szerintem. Ezt nem irigységből mondom, csak tényleg vannak más lányok is az osztályból, akik szerintem szebbek nála. Vele is osztálytársak vagyunk egyébként és ha vele együtt megyünk be reggel az iskolába, minden fiú megy oda hozzá, hogy jajj sziaa XY, hogy vagy? :$ Nekem meg annyit se képesek odalökni, hogy csá b4szdmeg..Meg ha én elmondom a véleményem bármivel kapcsolatban, mindenki húzza a száját, meg kiröhögnek, hogy milyen nyomorék vagyok, ez a szebbik barátnőm meg elmondja full ugyanazt, mint én és hanyattesnek tőle, hogy fú milyen igaza van.

Rosszul esik, de tudom, hogy nem az ő hibája, hanem az osztálytársaink ekkora gyökerek. És kicsit talán irigy vagyok rá, amiért mindenki szereti, meg minden, pedig a kinézetünkön kivül nem nagyon különbözünk egymástól, de próbálom ezt nem kimutatni felé.

18L

2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Az esetek többségében nem a külső a lényeg. Mi a legjobb barátnőimmel egy szinten vagyunk, de teljesen más a mentalitásunk.

Aki imád emberek közt lenni, azt el is árasztják bókokkal, mindig őt találják meg. Ő nagyon extrovertált, bárkivel megtalálja a közös hangot, látszik is rajta.

Én az átlagot képviselem, a harmadik lány pedig introvertált és meg sem szólal, ha nem muszáj.

Ha hárman vagyunk valahol kitalálhatod kit szólítanak le legelőször. Azt akinek kisugárzása van vidám, beszélget, nem pedig azt aki csendben ül és alkalmanként bólint.

Csak a filmekben népszerűek a szendeszüzek akikkel beszélni sem lehet.


Az introvertált barátnőm sokszor nagyon negatív is. Volt hogy elhívtuk velünk és pár fiúhaverunkkal szórakozni és nem akart jönni mert nincs értelme. Volt, hogy beakartunk mutatni neki valakit mert szerintünk nagyon hasonlóak és ha más nem, jó barátok még lehetnek. De nem jött el, mert szerinte a fiú tuti, hogy szerelmes az extrovertált lányba, vagy kiderül, hogy én jövök be neki.

Sok mindenhez így áll hozzá, az ismerkedéseket így kezeli.

Ha egy közös haverunk bulit szervez és szól az extrovertált lánynak (mert mondjuk vele fut össze valahol), hogy vigyen minket is, akkor az introvertált nem jön el, mert nem kapott személyes meghívást...


Ha valaki közeledik hozzá abból is képes azt kihozni, hogy eredetileg az extrovertált csaj miatt jött oda a srác és nem miatta...

2016. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát igen, én is szeretem őt, de ez kicsit megnehezíti a dolgokat..:/ persze tudom hogy nem azért barátkozik velem stb, csakhát. jó lehet úgy élni hogy nem kell ezen rágódnod, hanem csak úgy magától jönnek a fiúk, a bókok. és az is igaz hogy szétcseszi az önbizalmamat.:/ belülről felemészt, de közben meg mosolyogni meg támogatni kell, nem egyszerű:D

megnézem majd akkor azt a filmet:)

5.válaszoló: tök ismerős:DD nekem is még csak nem is köszönnek

utolsó: valamilyen meg tudom érteni az introvertált lányt, viszont egy kicsit túlzás azért ennyire minden lehetőséget kizárni :( úgyértem szerintem ez egy kicsit kivételes eset. én legalábbis azt mondom továbbra is hogy döntő többségben a külsőről szól, vagy legalábbis amire én gondolok. szerintem az esetben amit leírtál leginkább az előítéleteiről van szó, itt viszont a tényleges dologról, ami történik, pedig esélyt adunk rá, és próbáljuk hogy másképp történjen. plusz az emberek nagy részére nincs ráírva a személyisége, tehát ha kettőnk közül odajönnek a barátnőmhöz, nem feltétlenül a személyiségem rovására írnám fel. vagy ha ismeretlenek bókolnak neki, akik nem is ismerik elhívják randira, velem meg semmi ilyen nem történik, azt sem.:/

persze értem hogy mit mondasz, csak én egy kicsit másképp élem meg:)

2016. aug. 4. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya barátnőből lettem egyenrangú barátnő. Ha bárkinek tudok segíteni, írjatok nyugodtan :) Nem garantálom, hogy megváltoztatom az életeteket, de talán tudok olyat mondani, aminek hasznát veszitek. Fiúkra is vonatkozik, csak ne keverjétek össze a tanácsadást a csajozási próbálkozással, ez az oldal nem arra lett kitalálva. :D
2016. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd, akkor érdemes lenne erről beszélned vele. Nem kéne, hogy emiatt romoljon meg a kapcsolatotok. Én beszéltem már meg ilyeneket a bff-emmel és most már odafigyelünk arra, amit a másik kért tőlünk (dicsekvés pl) hogy ne csináljuk. Így sokkal jobb:)
2016. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen és akárkivel beszélek és akárhova megyek mindenki tudja ki ő es meg akarja ismerni mert o a menogyerek akiert mindenki odavan es minden csaj dol tole es ot akarja en meg le vagyok szarva
2016. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!