Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mik azok a külső/belső tulajdonságok, amikkel egy mai nő torony magasan ki tud tűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy csinos nő. Mik azok a külső, belső tulajdonságok, amikkel nagyon ki tud tűnni a többi nő közül?

Én azt tapasztalom,, hogy ritka az olyan nő, aki valóban különleges, van néhány kategória és abba kb bele is lehet sorolni a nők nagy részét. Nő vagyok még mielőtt valaki elkezdene fikázni :D


Talán a kisugárzás? A kedves intelligens személyiség? Egyedi stílus? Mivel lehet kitűnni toronymagasan?



2017. jún. 2. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Intelligencia. A legtöbb nő buta mint a tök.
2017. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha jólelkű, szerény, intelligens, türelmes, művelt, intellektuális.
2017. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedvesség (mindenkivel, nem csak a szép férfiakkal), törődés, szilárd értékrend. Az ilyen nőkre sokan felkapják a fejüket. Külsőt nem írok, mert mindenféle stílusból van egy csomó nő, szépek is és nem szépek is, annyira nem lehet a külsővel kitűnni szerintem.
2017. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Járkálj olajos, rozsdás, kantáros munkásruhában, kerékkulccsal a kezedben, azzal tuti kitűnsz a tömegből. :)


S hogy normális válaszom is legyen: kinek mi tűnik ki a tömegből. Nekem pl. már rögvest sokkal szimpatikusabb egy nő, ha a vonaton/buszon olvas. Könyvet! De ezer meg ezer dolog képes megfogni a tekintetemet, a belső dolgokról nem is beszélve. Nekem fontos, hogy egy nő ne legyen kíngörcs, ne nyavalyogjon mindenért, legyen valamennyire házias, és persze a legeslegfontosabb, hogy ne legyen cseppet sem "fejfájós"... :D

2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs insta, onlyfans fiókja.
2023. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!