Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges annyit öregedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges annyit öregedni fél év alatt (32.5 éves férfi), hogy már egyáltalán nem jövök be (nincs jel) a nőknek?

Figyelt kérdés
Eddig totál bejöttem. Alig volt elutasításom, hiszen ők jeleztek. Volt is nagyon sok barátnőm. Még tavaly novemberben, decemberben is kaptam állandóan a bókokat, hogy jó nézek ki. Azóta viszont semmi. Nincs jel. Na jó tudom, lépni kellene és nekem próbálkozni. De eddig meg voltam szokva, hogy többségében a nők tették meg a kezdő lépést. Szinte láthatatlan lettem. Ennyire megöregedtem volna? Vagy más gond lehet? Nem iszok (2 naponta 1 sör, meg reggel 1 kávé), dohányzás sosem volt, sportolok heti 3 szor.
2017. jún. 4. 12:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért vagy egyedül, utolsó. Ahogyan én is. Csak nekem bejönnek a 25-35 közötti nők.
2017. jún. 4. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedül,férjnél vagyok,igaz ő még nem töltötte be a 30-at.
2017. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szívás hölgyem.
2017. jún. 4. 20:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen szerencsésebb voltál korábban, mint most. Lehet olyan időszak, amikor nem vagy kapós, máskor meg igen, és nem feltétlenül azért, mert te változol.
2017. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igenis nagyot lehet fél év alatt vàltozni.Addig térdig érő szakàllat és jókora pocakot növeszthet!Sőt meg is kopaszodhat.
2017. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hajam az ritkult, de nem vészes. Van még. Más egyéb semmi. Jól karban vagyok tartva. Vigyázok az alakomra.
2017. okt. 23. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!