Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban jár egy 30-as férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban jár egy 30-as férfi, aki sokat csalódott a nőkben, ha nem akar többé párt, nem akar megfelelési kényszert, hisztirohamot elviselni, válás utáni gyerektartást fizetni, megspórolni újabb megcsalást és (eddig más volt fontosabb) magával törődni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Basszus! Csernus visitana rajtad.
2017. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Nos, a nők ezen kérdésre adott válaszaikból leszűrheted, hogy szükséged van-e rájuk. Mint láthatod, csupa kedvesség és báj övezi őket. Ha pedig itt ilyenek akkor a való életben is mert szándékosan nem "rugdossa" az ember a másikat netem sem folyamatosan és minden kérdésnél.

Igazából ezen az oldalon látottak alapján nem kellene csodálkozni, hogy miért változott meg elég nagy irányba a férfiak hozzáállása a dolgokhoz. Nincs itt rinya, valaki feltett egy kérdést, de te csak kapod a szart továbbra is. Egyetlen értelmes férfinak sincs erre szüksége.

2017. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#3


"Te is kapsz majd még sok rosszat a sorstól,"

hahaha, nincs sors, te alakítod a saját életedet és a te felelősséged, hogy azokra a negatív dolgokra, amik esetleg jönnek, hogyan reagálsz rájuk

Nézd meg ezt a videót, erre a kommentedre reagálva "Ha valaki 7 szer megbukik egy vizsgán (ráadásul durván), nem biztos, hogy jó szájízzel fog nekivágni a 8. nak."

https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8


12 évesen tudtam meg, hogy anyukám daganatos beteg. Voltak jó időszakaink, elfogadtuk az állapotot és mindent megtettünk annak érdekében, hogy anya állapota javuljon. Közben én folyamatosan valósítottam meg magam, fősuli, munka, önismeret..stb.

23 évesen ismertem meg páromat, azóta együtt vagyunk már 4 éve. Párommal nagyon szeretjük egymást, jól összeillünk, mindenben támogatjuk egymást.

Most februárban 56 évesen meghalt anyukám. Ez egy nagy pofon volt, habár nem rajtam múlott, viszont az én felelősségem, hogy hogyan reagálok rá, és hogy hagyom-e hogy teljesen elemésszen a gyász.


Mindenkinek vannak nehézségei, de nem itt a gyk-n kell rinyálni és sajnáltatni magad, mert ez szánalmas. És úgy őszintén, itt tud valaki egyáltalán rajtad segíteni? NEM!!! Csak te tudsz magadon segíteni egyedül.

Most én is sajnáltassam magam, hogy gyertek sajnáljatok, mert anyukámat elveszítettem és mindenki vigasztalására most szükségem van? Ugye milyen sz..rul hangzik?


Szóval, a padlóról is állj fel és küzdj!

2017. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#10 és? 30 évesen már épp elég felnőtt ember vagy, hogy eltudd dönteni melyik dolgot akarod és melyiket nem akarod az életben.


ha nem akarsz csalódni, akkor ne legyen bnőd.. ez a legjobb módja. Ha meg bnőt akarsz, akkor fogadd el, hogy aminek kezdete van az véget is fog érni.

2017. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja. Vágjak neki úgy, hogy úgyis véget ér idő előtt? Mert nem mindegy, hogy 70-75 évesen ér véget, vagy mondjuk 35 évesen a kapcsolat.
2017. jún. 5. 20:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem mondtad meg, hogy te mit adnal egy nonek (embernek) cserebe, hogy vensegedre, 70-75 evesen kimosson a szarbol...
2017. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én valahogy pont nem azon röhögök itt, hogy mennyi kiégett ember van, hanem hogy mennyi nyomorult fütyikalap nyomja az ilyen kérdések alatt ezt a pozitív bullshit sikerpropagandát, csak mert épp van egy csaja/faszija :DD

Aztán majd félrekúr/otthagyja őket, akkor ők is jönnek majd ide picsogni, hogy jajjaj, kidobott a párom, ezt most hogy dolgozzam fel :DDD

2017. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. A többség struccpolitikát folytat és vakon hisz a párjában, hogy az nem k.r félre. Holott szinte biztos, hogy itt minden 3.,,hurrá-happy érzetű nőnek (főleg ők osztják a férfiakat)a párja félre dug és minden 2. nak a pasija már más nő tetszik titokban. Majd robban a bomba. De hajlamos az ember szentimentális lenni, hogy ha lát egy beteg ember, akkor kibánja, így járt, én jól élek, makk egészséges vagyok és csak szánalmat érez a másik iránt. Ugyanez van annál is, hogy szegény ronda pasas, nem jut nőhöz, de szar neki, de én jó pasi-nő vagyok, de jó nekem. Aztán majd ők is megtapasztalják a szörnyű oldalt egyszer. Akkor jönnek majd ide ők is sírni, vagy barátokhoz.
2017. jún. 6. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!