Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hisztek abban, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy nem kell keresni az igazit, hanem majd "jön magától"? Mennyire elfogadók a férfiak abban az esetben, ha a nőnek van gyermeke? Sokan meg sem ismernek, egyből továbbállnak.

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Ti hisztek abban, hogy nem kell keresni az igazit, hanem majd "jön magától"?"


Igen.


"Mennyire elfogadók a férfiak abban az esetben, ha a nőnek van gyermeke? Sokan meg sem ismernek, egyből továbbállnak."


A legrosszabb élményem kapcsolódik gyerekes elvált anyához (két férjet "elfogyasztó", önző, egoista nő - a fiúgyerekét is nagyjából tönkretette már), szóval huszonötször meggondolnám a dolgot.

2017. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Huha hát erről egy litániát lehetne írni.

Röviden tömörem, én úgy gondolom hogy nem akkor fogom megtalálni a párom ha minden nőnél bepróbálkozom. Hanem egy véletlen kapcsán megismerkedünk és aztán szépen alakulnak majd a dolgok.


Én úgy gondolom el tudnám fogadni más gyerekét, mivel nekem is van már, ugyanis elváltam.

De sokaknak ez gondot okoz tudom. Ezt szerintem tiszteletben kell tartani. Nyilván így neked nehezebb párt találni, sajnos. De hát mi alakul úgy az életben mint ahogyan az a nagy könyvben meg van írva? Sajnos nem sok minden...

2017. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez a "jön magától" olyan sajnálkozó vigasz inkább. Olyanoknak mondják, akink sokadjára nem jött össze és akkor ezzel próbálják visszaadni az életkedved. Nem! Tovább kell keresni és nem feladni! Mást nem, majd lesz egy olyan egyedüli apuka, aki majd a saját 1-2 gyerekét viszi magával és lesztek egy szép 2-3 gyerekes család. Ez elég gyakori. Neki anya kell, neked apa, meg mindkettőtöknek egy partner.
2017. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért itt a válaszok között, talán érdemes lenne különbséget tenni az 'Igazi' és egy valamilyen párkapcsolat között. Igazi egy van. Nincsenek igazi-jelöltek. Ráadásul az Igazi elsősorban nem is párkapcsolat céljából érkezik az életedbe, hanem hogy jól felforgassa a világnézetedet, spirituális útra térítsen és meggyógyítson (ami mellesleg nem éppen fájdalommentes). Szerintem is szép lenne hinni a romantikus Igazi-ban, de egyszerűen nem így működik :)


#7

2017. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én hiszek az "igaziban", tehát van olyan akivel boldogan le lehet élni az életet. De abban nem hiszek, hogy csak úgy magától jön. Megeshet, hogy valakinek pont olyankor lépett az életébe ez az ember amikor ő nem kereste igazán, de nem hinném, hogy ez a célravezető hozzáállás. Csak úgy maguktól ritkán történnek dolgok, főleg ekkorák.


Kétlem, hogy például az aki sok nőnél próbálkozott lényegében teljesen sikertelenül annak pont olyankor jönne össze a hően áhított nő amikor már rá sem hederít az ellenkező nemre.

2017. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy igazi...Pl. tök jól elvagyok a Pistával,azt gondolom ő az igazi.Aztán közben Amerikában él John,akit nem ismerek,de ezerszer jobban kijönnék vele személyiségünk alapján,mint a Pistával.Nagyon kicsi az a terület ahol az ember ismerkedik,és azzal marad együtt,akivel a legjobban tud kompromisszumokat kötni.
2017. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem jön magától, főleg nem ha zombi módjára bezárkózol a telefonodba és bedugod a füledet.
2017. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Ha jolnevelt a gyereked ( nem ordit,ne hagy kupit maga utan) es egyaltalan nem tartod a kapcsolatot az exszel,akkor lehet eselyed. Illetve nem vagy anyagi teher a baratodnak.

Nekem nincs gyerekem,de szerintem ezek kellenek.

2017. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindig elképedek, milyen módon képesek egyesek embertársaikról írni, gondolkodni.
2017. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Ti hisztek abban, hogy nem kell keresni az igazit, hanem majd "jön magától"?"

Ez nem hit kérdése. Aki jól néz ki, ahhoz akár naponta is "mehet magától" rengeteg igazi. Aki nem néz ki jól, az sok esetben várhat élete végéig is, senki sem megy. Keresni vagy lehetőséget adni pedig kell. Aki elmegy munkába, ahol nem találkozik senkivel, majd hazarohan és nem mozdul ki, ahhoz mégis hogy menne magától a szerelem?


"Mennyire elfogadók a férfiak abban az esetben, ha a nőnek van gyermeke?"

Változó. Van, akinél gond. Van, akinél nem. Ha huszonéves, fiatal nő vagy gyerekkel, akkor sok férfi keres mást. Őszintén szólva, miért választanának téged?

2017. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!