Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasok/párok! Adjatok tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Concord 100 kérdése:

Házasok/párok! Adjatok tanácsot! Véleményt! Mindent elfogadok! Lehet még csodás? A többi lent!

Figyelt kérdés
43 éves férfi vagyok.20 éve házasságban élek.Szeretem a párom, a két gyermekem,jól érzem magam,8 éve a kislányunk születése óta eléggé leállt a szexuális életünk.Havi 1-2 szokott lenni,az viszont nagyon élvezetes.Nekem viszont kevésnek tűnik.
2016. jún. 25. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iszonyat kevés valóban. Én 48 vagyok, de napi szinten szexelünk.

Milyen tanácsot szeretnél?

2016. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Egy baráti párnál volt hasonló a helyzet. Náluk az jelentette a megoldást, hogy elkezdtek úgy viselkedni, mint a kapcsolatuk elején, és olyan is lett tőle a kapcsolat, mint az elején volt. Magyarán: újra elkezdtek randizni, flörtölni, meghódítani egymást, apró kedveskedések, bókok, stb.


Nőként mondom: ezzel azzal tud tűzbe hozni a párom, ha például este spontán elmegyünk meginni valamit, és közben folyton bókol és majd felfal a szemével, folyamatosan érezteti, hogy kíván. Ez + egy pohár bor, némi beszélgetés, flörtölgetés, az együtt töltött idő után már én vagyok az, aki leteperi. Tessék randizni, udvarolni, meghódítani a másikat!

2016. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 év után elég nehéz változtatni bármin is.

Szerintem egyszerűen mond ezt el neki - minden mérce szerint kevés.

2016. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!