Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sok férfi átveri a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok férfi átveri a nőket?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a legtöbb férfi egy csinos, szép, vonzó nővel lenne, de nyilván kevésnek adatik meg ez, ezért duci, csúnyább nővel is beérik, csak hogy meglegyen a biztos szex.
2017. jún. 6. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Ez miért átverés? Inkább az igények leadása, vagy megváltozik az életszemlélete, attól még oda lehet a nőért...

Kémia.

Egy barátnőm volt akivel csak jártam de nem tetszett és szerelmes sem lettem, fél év után szakítottam is vele.

2017. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"Inkább az igények leadása" = inkább leadom az igényeket és te is jó leszel Mari ha már a szexi Tina nem jött össze....azaz, Ló nincs szamár is jó effektus...
2017. jún. 6. 11:00
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy férfi át akar verni át is fog. Ha ki akar használni akkor ki fog, HA HAGYOD
2017. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Lehet van ilyen, de nem a fiataloknál. Szerintem ez akkor jön elő főleg, ha 30-35 évesen közelben nincs még egy párkapcsolat sem, nemhogy házasság, gyerek.

Én nem szeretnék ide eljutni. Jelenleg egyedül vagyok, lehetett volna több lánnyal is valami, de nem tehetek róla, külsőre egyáltalán nem tetszettek. Nem az volt, hogy átlagosnak tartottam őket, hanem tényleg, egyáltalán nem jöttek be. Így én nem tudok kapcsolatot részesíteni senkivel, és remélem, hogy nem is fogok rákényszerülni. 24/F

2017. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű választ tudok adni: vsak olyan nővel vagyok, aki vonzó számomra...ezt a fajta " igényleadást" nálam kivereminkábbafarkam- nak hívják.
2017. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat. A szép és csinos, jól kinéző nőtől meg tartanak, meg a macsó tudományuk ilyenkor cserben hagyja őket.

Ha tud, verjen át. Ész is kell az élethez!

2017. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
68%
Ez a feltételezés olyan férfiakról szól, akiknek csak és kizárólag a külső fontos és dugás.
2017. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
"Ez a feltételezés olyan férfiakról szól, akiknek csak és kizárólag a külső fontos és dugás." = férfiak 60-70% ilyen
2017. jún. 6. 11:22
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha a duci nő beéri annyival, hogy csak szex van, azon is érezhető, ha nincs meg a vonzalom, akkor meg is érdemli.


De sok esetben ez úgy működik, hogy első blikkre nem jön be a másik. De ahogy egyre jobban megismered, megkedveled, és rájössz, hogy egy próbát megér. Ha a kapcsolat működik, boldogok vagytok, és a szex is kielégítő, akkor mi a probléma? Senki sincs átverve.

A szerelem jó esetben nem csupán a külső miatt alakul ki. És fordítva is igaz: attól, hogy valaki külsőre az ideálod, még pokollá teheti az életed, vagy lehet pocsék a szex.

Aki így gondolkodik, az rendeljen magának egy guminőt, és hagyagolja a nőket meg a párkapcsolatot.

2017. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy a férfiak több, mint felének CSAK a külső és a szex számítana. A férfi is ember, emberi igény, hogy érezd, hogy tartozol valahova, hogy szeretnek és elfogadnak.
2017. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!