Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban Jason Statham lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban Jason Statham lehet az a férfi aki minden nőnek bejön?

Figyelt kérdés
Brad Pitre már mondták hogy nem az eseten de olyan nőt még nem találtam aki Jasonre mondta volna hogy nem jön be
2017. márc. 3. 17:45
1 2 3 4
 1/37 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Don't worry. Itt egyik nő sem fogja beismerni, hogy szívesen szimpatizálna egy Statham adottságú faszival.
2017. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Elég alacsony fickó, de neki ezt is elnézik. Szerintem azonosítják a filmbéli karaktereivel, és azt tartják vonzónak. Azért valljuk be, eléggé egy kaptafára épülnek a szerepek, amiket eljátszik:)
2017. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem jon be, kopasz es tul durvak az arcvonasai :D A kifinomultabb ferfiakat szeretem.
2017. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

#2 Azért Segal ezer arcával nem vetekedhet.

[link]

2017. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%
Nahát, én meg pont azt nem értem, hogy mégis mit esznek rajta a nők. Ronda, alacsony, kopasz. Nekem egyáltalán nem tetszik. Ja, és Brad Pitt sem. Ha már hollywood-i férfiideálokról van szó, akkor Hugh Jackman a number 1 nálam. :)
2017. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudjatok már, hogy néz ki. Én soha nem értettem, hogy miért tetszik egy nőnek is. Alapból kopasz. És agresszív nőverő feje van.


Brad Pitt-nek volt olyan kora, mikor szexi volt, pl A mexikói, Ocean's Eleven. Ma már eléggé hervadt, csövesnek néz ki.


Nem láttam JS-el, csak két filmet, mindkettő vígjáték, úgyhogy ez sem befolyásol. Mindig mikor látom a gyönyörű Rosie Huntington-nal, csak rázom a fejem, hogy ez a nő bárkit megkaphat, és egy ilyen ocsmányság kell neki. És a randa gyerekét várja...

2017. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a Jason Statham típusú pasik. Bevallom. Alapból vonzódom a kopasz férfiakhoz. :D Nagyon szexik szerintem.
2017. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár ha hosszú haja lenne és szakálla még jobban tetszene.
2017. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A legrosszabb ***** válasza:
39%

ALACSONY? :DDD Jézus! Egyik honlapon, 175, másikon 178, szintén egy másikon meg 179 centi magasnak van fixálva. Átlagolom, legyen Statham 177 centi magas. Ez alacsony lenne? :D


OCSMÁNY? My gosh!


AGRESSZÍV NŐVERŐ FEJ? Lolka-bolka!


Szánalmas...

2017. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

Jason szexi, mint állat, Brad Pitt meg egy felejthető figura, szóval én egyet értek, kérdező....

N 39

2017. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!