Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már 4 éve nem tudok becsajo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 4 éve nem tudok becsajozni akkor már semmi esélyem hogy lesz barátnőm? Hány év után nem érdemes foglalkozni a nőkkel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre neked kell választ adnod hogy akarsz e még egyáltalán barátnőt.Ha ez segit én 20 létemre még eggyel se jutottam el egy találkozóig :D
2017. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Valószinű nem lesz. A jó pasiknál a nők maguktól kezdeményeznek, ezt a saját szememmel láttam.
2017. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi ideje nem megy a csajozás és mindent beleadsz ennek ellenére akkor legjobb ha feladod az egészet, és éld az életed tovább, mert rengeteg minden van még. Aztán amikor nem számítasz rá, nem úgy alakulnak a dolgok bármikor adódhat egy véletlen találkozó egy nővel aki az életed szerelme lesz. Én 23 éves koromban feladtam a csajozást, rájöttem hogy semmi értelme mert egynek sem kellette, maximum barátnak de az is inkább érdek barátság volt és ebbe fáradtam bele. Én akkor feladtam szomorkodtam majd rájöttem hogy nem érdekel ha egyedül döglök meg öregkoromba éltem az életem eljártam oda egyedül ahova akartam, eljártam a barátaimmal bulizni, éltem az életem, igaz pocsék volt de másban kerestem az örömömet és meg is találtam, aztán 25 éves lettem és akkor egy helyi kis fesztiválra elmentem közvetlen délutános műszak után mert akkor volt egy koncert ami érdekelt és egyedül mentem el, iszogattam és akkor spontán beszélgettem egy olyan nővel aki már a menyasszonyom.

Nem erőltettem, egyszerű beszélgetésnek indult, jól éreztük magunkat azon az estén. Aztán napokkal később egy spontán találkozón váltottunk néhány szót és meghívtam egy kávéra, amiből később már randi lett és így szépen lassan úsztam az árral és azon kaptam magam hogy totál egymásba zúgtunk és egy pár voltunk már. Nem erőlködtem, nem görcsöltem csak hagytam hogy mit hoz a sors és bejött. Álmomban sem hittem volna hogy valaha lesz egy nő az életembe, nem hogy olyan mint most a menyasszonyom mert teljesen egyformák vagyunk és olyanok mintha már gyerekkorunk óta együtt lennénk.

2017. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ekkor mákom biztos nem lesz.
2017. jún. 7. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!