Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, min változtassak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, min változtassak, hogy ne legyek ennyire álmodozó típus felnőtt nő léttemre?

Figyelt kérdés

Sajnos még mindig hajlamos vagyok nagyon sokat álmodozni, de ez már nagyon zavaró számomra, nem hagyja, hogy reálisan lássam a dolgokat. Jelenleg is van egy férfi, párkapcsolata van, de képes vagyok mindent jelként venni tőle (vagy nem az?), és ez már borzasztóan idegesít. Mit tegyek, hogyan változtassak magamon? Nagyon romantikus típus vagyok.


25 N


2017. jún. 7. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű..... nőj fel végre!

Ez a bugyuta ábrándozgatás és álmodozgatás a mesebeli hercegről, ez a tinikre vall inkább. Legalábbis én ilyen voltam 16 éves koromig (meg az ismerőseim nagy része is ebben a korban), és kb attól elaléltunk ha a kiszemelt srác egy pillantást vetett ránk. Attól már azt gondoltuk hogy mi vagyunk az élete szerelme csak nem mer odajönni hozzánk. Aztán ha végig gondolod, ennek mekkora a realitása :D


Szóval, igen, nőj fel!

2017. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi voltam olyan 22 éves koromig (főleg azért, mert szorongó voltam, nem túl népszerű, minimálisan túlsúlyos, nem voltak próbálkozók, és bennem volt tudat alatt ez a "de szép is lenne"... és akkor már a CBA-s zöldségpultos srácnál is azt gondoltam, hogy jaj, biztos azért ilyen kis kedves, mert...). Nekem kb. akkor volt egy ilyenem, hogy ennek nincs értelme, és ne akarjak görcsösen pasit magamnak. De ehhez tényleg saját ráeszmélés kell, és utána nekem ez jött magától, némi akaraterővel... de mindenki más, nem tudom, nálad mi segíthetne.
2017. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én nagyon kedvelem ezt a nőtípust. Azt mondom, ne változz meg, maradj ilyen - viszont a csalódások majd tenni fognak arról, hogy megváltozz. Sajnos ez így szokott lenni. Valószínűleg nem volt még komolyabb csalódásod, ezért még őszintén hiszel az igazi szerelemben és a romantikában. Szerintem ez egy nagyon szerethető tulajdonsága egy nőnek, és ha engem megkérdeznek, milyen számomra egy igazi nő, akkor biztos, hogy ezt is megemlítem.
2017. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess őszintén férfiakkal. Szerintem annál kevés "szemet felnyitóbb" dolog van.


26N

2017. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az álmodozás az élet megrontója! ;)
2017. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok nálad,és még csak egy-két éve nőtem ki ebből.Majd egyszer ad az élet egy óriási pofont,amitől felébredsz.Sajnos ez így szokott lenni,az én szemem is így nyílt ki.
2017. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!