Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy az átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy az átlagos vagy átlag alatti pasik sem megbízhatóbbak vagy hűségesebbek, mint a top pasik, sőt?

Figyelt kérdés

A top külsejű férfiakról elterjedt az a nézet, hogy váltogatják a nőiket, csalfák, megbízhatatlanok, repülnek egyik virágról a másikra. Persze, itt is vannak kivételek.


De sok itteni női válaszoló rávilágított, hogy amikor egy tuti pasi kapcsán történt csalódása után lejjebb adta a mércét és egy átlagosabb, szürkébb pasival kezdett, azzal is ugyanúgy megjárta, ő is ugyanúgy átverte.


Az ember azt hinné, hogy aki külsőre nem egy adonisz, az jobban megbecsüli a barátnőjét, jobban igyekszik, hogy megtartsa, de úgy tűnik, ez abszolút nincs így. Nincs rá garancia. Úgy tűnik, minden férfiba kódolva van a megbízhatatlanság, nem külsőfüggő a dolog.


Mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban, hölgyek? Igaz, hogy egy nem túl vonzó külsejű pasi is ugyanúgy hajlamos a megcsalásra, árulásra, a párja átverésére, mint egy amorózó külsejű? Vannak itt olyan nők, akiknek van összehasonlítási alapja ezzel kapcsolatosan?



2017. jún. 10. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem nő vagyok, de nagyon durván általánosítasz. Nem vagyok meleg, de meg tudom állapítani, hogy melyik haverom külsőre mennyire jön be a nőknek. Van jól kinéző haverom, akinek szerintem a hűségi ideje, amit sikerült betartani az azért volt 6 hét, mert el volt törve a lába. Amúgy agyoncsalta az összes, elég szép barátnőit. Van haverom, aki átlagos vagy alatti, csajokkal bunkó, lekezelő, ő is sokat megcsalt, legmegalázóbb, hogy 22 évesen a barátnője mellett prostihoz jár. Aztán van helyes haverom, aki 6 éve együtt van a barátnőjével, és sose csalta meg, mert szereti. Aztán vagyok én, aki nem népszerű a lányok között, de ha volt kapcsolatom, fel se merült a lehetősége, hogy lehet más is. Nem a külsőn múlik, hanem a gondolkodásmódon. Ha valaki csak azért nem csal meg valakit mert ronda, és nincs lehetőség, az semmivel se jobb, mintha megcsalná. Sőt, mint mondtam, ezek a srácok járnak fizetőshöz.

Nem a külsőn múlik, és nem, nem minden férfiben van olyan rögeszme, hogy minden lány át kell verni. 23/F

2017. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nincs direkt összefüggés a kettő között, aki becsületes, egyenes jellem, az nem fog félredugni, akárhogy is néz ki.

Annyit azért meg kell jegyezni, hogy egy nagyon menő faszinak sokkal nagyobb a kísértés, hogy félredugjon, mert sokkal több lehetősége van, hisz a nők konkrétan rámásznak, még csak nem is neki kell nyomulnia a nőkre.

Egy átlagos, vagy az alatti csávóra viszont nem mozdulnak a nők, szóval neki elég intenzíven kaparnia kell, hogy összehozzon egy dugást.


De, ismétlem, a szándék megléte a fontos; ha a faszinak szándékában áll félredugni, akkor előbb-utóbb úgyis összejön neki, nyilván egy menő csávónak előbb, egy átlagosnak/bénának utóbb.

2017. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem feltétlenül....


Viszont ha egy pasi jobban néz i, több lehetősége van, kevésbé értékeli, ami van, már mást is megszerezhet.

2017. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Igaz.A hűtlenség nem külső függvénye, hanem jellemé.

Rengeteg olyan pasit ismerek, aki nem igazán nevezhető Adonisznak, ennek ellenére minden lyukat betöm, ami elé kerül.A volt férjem is egy élő példa.

2017. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem megbizhatobbak, igy van. Bar oszinten szolva ez valoban nem kulsotol, hanem szemelyisegtol es mentalitastol fugg. De ebben egyetertek, hogy nemelyik ronda pasi is megcsalja a baratnojet ahogy nemelyik szepfiu is
2017. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Viszont a jó pasi lehet hogy már annyi tapasztalatot szerzett, hogy inkább állandóságra vágyik, míg a rossz pasi még éhes, könnyebben enged a csábításnak.
2017. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Férfiként a haverok, barátok, kollégák körében 2 dolgot látok.


90%-ban nem függ össze a kinézet a csalfasággal.

Van jóképű barátom, aki a végtelenségig hűséges, és van olyan, hogy el nem tudom képzelni, hogy hogyan csinálja, mert elég gáz pasinak tűnik, de orrba szájba csalja a párjait (igaz, ő semmilyen téren nem válogat, nő legyen, és ennyi elég neki)


10% az, aki alapján a fenti elméletet megalkották (jóképű = megcsal, nem jóképű = hűséges). Ők a nagyon jóképű, nagyon jó dumás ismerősök, akik tényleg nem a hűségükről híresek, a nők a lábaik előtt hevernek, és nem szégyenlik kihasználni a helyzetüket, ha egy kicsit is megdöccen egy kapcsolat, ha egy kicsit is beleun, vagy jön egy izgalmasabb, akkor rögtön lép, és nem fél egy pillanatig sem semmitől, mert még azok a nők is összejönnek vele, akik pontosan tudják, hogy milyen valójában.

2017. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Nincs összefüggés, viszont a baj az, hogy nagyon elkezdett a köztudat abba az irányba haladni, hogy az átlag alatti külsejűeknek a személyisége is biztosan átlag alatti, és csak átverős parasztok, ezzel végleg gödörbe taszítva azokat, akik nem olyanok.
2017. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Emberismeret kell siman es egy elo hazugsagvizsgalo. Ismerek olyan sracot akirol meg nem mondana senki de olyan csajokat tomkod akik enyhen szolva sem az o kategoriaja es olyat is tudok aki nagyon jo (en) es megse jut neki sok :D
2017. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Emberek...😑 Egyénfüggő, mint minden. Szerinted van erre valamilyen szabály, keret?
2017. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!