Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a párválasztásnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a párválasztásnál a kényelem miatt várják el hogy egy férfi legyen férfi egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én mind a két szituációban éltem.

Volt olyan barátnőm, ahol nekem kellett helytállnom mindenért, mert jelszóval én vagyok a férfi... Ha valami probléma volt, akkor mindig az volt hogy old meg te vagy a férfi...baromi fárasztó volt állandóan helyt állni, problémát megoldani....


Volt olyan párom aki domináns irányító típus volt és szerette megoldani a problémát és bizony, ha volt valami baj, akkor majd ő akkor megy elintézi ment ide oda bankba stb, teljesen könnyű kényelmes életem volt.


2017. jún. 10. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Kezded már megint ....
2017. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Keress mar egy csajt, akivel kolcsonesen elfogadjatok egymas idiotasagat es huzzal vele gyereket csinalni b+!!
2017. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dominancia ember, ha bemegyek a bankba hanem önállóságnak hívjuk ha intézem a saját ügyeim, teljesen alap dolog felnőtteknél. Nincs benne semmi plusz.
2017. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? :O

Igen férfi legyen, ne nő, mivel a nőket én nem szeretem. :D

Bankba én is elmegyek, de ja, szeretem, ha a férfi is önálló. Az a legkevesebb, hogy elmegy a bankba, ha kell.

2017. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "legyen férfi" baromira nem ezt jelenti.
2017. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki elvégzi a kötelező teendőket kvára nem "férfi" kérdés :D


Egy felelősségtudó, önmagára igényes felnőtt ember nemtől függetlenül elmegy a bankba, postára, bevásárol, befizet akármi.

Amúgy ez nem domináns típus, a csaj azért csinált meg mindent mert nem merte rád bízni :D Én is ilyen vagyok, inkább megcsinálok mindent, de ne más b-sszon ki velem, ha esetleg nem csinálja meg, ami rá van bízva.

2017. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én eléggé önálló nő vagyok, és megoldom az életemet, de más helyett nem csinálok meg semmit, szóval egy férfi igenis legyen férfi, és képes legyen ugyanúgy helytállni az életben, ahogy én, mert nem leszek a dadája, aki helyette elintéz mindent.
2017. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!