Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 30 és azon túli pasik a 10-20 évvel fiatalabb lányokat keresik komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyre többször látom, hogy az én korosztályom inkább a 18-25 éves lányokat részesítik előnyben párkapcsolat céljából. (Az exem pl egy 13 évvel fiatalabb nőt vett el)

Mi 30-40es nők már nem kellünk a korunkbelieknek, hanem csak a 30 alattiaknak vagy éppen a 45 felettieknek? Valaki segítsen nekem ezt megérteni, hogy mitől jobb egy 18-25 éves lány, mert nem értem! (32/N)


2017. jún. 11. 10:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Mert a farkukkal gondolkoznak. Nem gondolnak bele, hogy egy párkapcsolat nemcsak a dugásból áll, és bizony ott is megy az idő.


Huszonéves lánykákat keresnek, mert:

- azok még életvidámabbak, nincsenek megkeseredve (mert még ki sem léptek a nagybetűs életbe... 10 év múlva ugyanolyan "megkeresedett" lesz, mint a 30-as

- feszes test, feszes cici, ránctalan bőr (ami ugye szintén nem tart örökké, hacsak nem műtik)


Aztán 10 év múlva beüt a krach, mert a pasasnak már itt fáj, ott fáj, még akkor is, ha sportos, otthon ülne, a nő meg még aktív...

2017. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!