Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire elítélendő szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elítélendő szerintetek, ha valaki netes forrásokat, magazinokat olvasva akar igazi férfivá/nővé válni?

Figyelt kérdés

Sokat hallja, olvassa, hogy manapság ritka az igazi, nagybetűs férfi/nő. Úgy érzi, hogy szeretne ilyenné válni, de ez nem jön neki belülről, hanem úgymond "képzi magát".


A neten ilyen témákkal foglalkozó írásokat olvas(pl. Csernus doktor, de nagyon sok ilyen blogot is lehet találni), vagy pl. a nők a Cosmopolitant, Nők lapját, stb., hogy az ott leírtakat megfogadva, az ott felvázolt módszereket, tanácsokat követve válhassanak ilyenné. A hölgyek pl. megpróbálnak finomabbá, törékenyebbé, nőiesebbé válni, a férfiak pedig határozottabbá, dominánsabbá, talpraesettebbé, hogy ezúton jobban tudjanak bánni a nőkkel vagy éppen jobb partnerek tudjanak lenni a párkapcsolatukban.


Mennyire baj ez, ha valaki külső forrást vesz igénybe azért, hogy férfiasságában/nőiességében fejlődni tudjon? Vagy ez így nem működik, mert ennek belülről kell jönnie? És ha nem jön, az egészet megette a fene? Mi a véleményetek erről?



2017. jún. 11. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok és szeretek talpraesett lenni. Ez vagyok én. A társadalom tette kategóriákba a tulajdonságokat.


Azt pedig ne felejtsd el, hogy mind emberek vagyunk hibákkal. Azért mert valakinek kiadják könyben a véleményét, nem lesz feltétlenül igaza. (Most nem a Csernus ellen, úgy általában. )

2017. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Hogy nincs onallo gondolata. Buta.

Es hogy nem er sokat.

2017. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Vannak önálló gondolatai és okos is, de szeretne ideális lenni minden tekintetben. Hogy azt érezze, hogy a cikkekben leírt férfi/nőtípust róla mintázták. Erre a szintre szeretne eljutni, úgy érzi, ettől lenne boldog. De külső források, segítség nélkül ez nem megy neki.
2017. jún. 11. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, aki mindenkinek ideális.
2017. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerepet játszani, de a személyiséged lényegét nem fogod tudni megváltoztatni.
2017. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Ha a legtöbb ellenkező nemű számára ő igazivá tud válni, az neki már elég. A nagy számok törvénye ilyenkor már azért meghozza a sikert.


#5 Nem lehet, hogy a cikkek rendszeres, éveken keresztül történő bújása végül teljesen átformál valakit? Ha igyekszik tartósan az ott leírtakat követni, olyan módon élni, a másik nemhez hozzáállni, akkor szerintem a személyisége is változhat.

2017. jún. 11. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Aha, csakhogy itt be szoktak ilyeneket linkelni, csajszi újságból, hogy mivel lehet a pasikat levenni a lábukról. A pasik meg hülyére röhögik magukat.


De ha te nem akarsz határozott lenni, csak egy mimóza kis szerencsétlen, lelked rajta.

2017. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a netes cikkeknek én sem hinnék, de például én is olvastam/olvasok egy Csernus könyvet és szerintem semmi baj nincs azzal, ha próbálsz figyelni arra, hogy érzelmileg meg más téren fejlődj kicsit, meg öntudatosabb legyél. Csak arra kell figyelni, hogy ne vegyél semmit Szentírásnak meg ne mondj ellent önmagadnak, ha valami olyat írnak, ami szerinted nem igaz/nem úgy van vagy megváltoztatná a személyiséged.
2017. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!