Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem egy 38 éves férfi? Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
Váratlanul leszólított egyik nap sportolás közben. Ilyen még talán csak egyszer történt velem, de ő nem tetszett. Nagyon régen nem szólított le senki ezért is éreztem őt különlegesebbnek. Beszélgettünk, találkoztunk eddig háromszor. Nem néz ki rosszul aranyos kedves nyugodt természetű. Nagyon tud szeretgetni ez tény mindig ölelget puszilgat kézen fogva sétáltunk. Nekem komolyabb gondolkodásúnak érettnek tűnik. Sokszor vagyunk viszont csendben mert én alapból visszafogott félénk zárkózott vagyok, de eddig mindenkit zavart h ilyen vagyok. Őt ezek szerint nem. Viszont nem ír mindig ha nem látjuk egymást, csak h mikor találkozzunk és ennyi. Három találkozás után pedig azt akarja h menjek fel hozzá. Nem beszéltünk még arról h most mi van köztünk nem járunk még. Érzéseiről nem nagyon beszél, de mikor találkozunk órákig képes ölelgetni puszilgatni látszik h vonzódik hozzám. Ami viszont megingatott az, hogy nem mondott a koráról legelőször igazat, mert 32-t mondott. Félek, hogy még mást is titkol, pedig én őszinte voltam hozzá mindenben. Igaz még nem érzek szerelmet vagy ilyesmi, de szerintetek lenne jövője ennek? Mit akarhat tőlem? 24/L
2017. jún. 13. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így, hogy hazudott nem mennék fel hozzá, vagyis nem szexelnék vele, mert nyilván nem teázni hívott fel. Nekem az is fura, hogy ha vadidegen és még csak 3 találkozás volt, fura, hogy találkozó alatt végig puszilgat, ölelget ez nekem ijesztő lenne. A 3. randin már belefér, de azért csak egy leszólítós pasi, nem mondjuk az egyetemen, melóban ismerted meg. Alapban teljesen ideális a 3. randin szex, de így szerintem lassíts vele.
2017. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bármit is akarhat, ha neked tetszik... semmi rendkívülit nem látok a dologban.

Az a hazugság nem volt OK, gyenge jellem, ha belesodróik ebbe az ostoba szellembe, hogy az életkor az érték/értéktelen tényező.

2017. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért mondott 32-t, mert fiatalabbnak néz ki a keleténél, és bejössz neki a korod ellenére, aztán félt, hogy a kora miatt nem lehetne kettőtök között semmi, nem akarnád.

A tények, 24 éves vagy és egy korodbelivel nem tudsz összejönni. Ezért úgy gondolom magadat se értékeld nagyon túl. Nem vagy te az atyaúristen. Sok boldogságot a 20 macskához.

2018. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!