Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan élhetném le az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném le az életemet egyedül?

Figyelt kérdés
Próbáltam egy kis önbizalmat növelni, egy ideig ment is. Vettem magamnak új ruhákat, sminkszereket. Az alakomon nem változtattam semmit, normál alakom volt eddig is. Úgy voltam vele nem érdekel ki mit gondol rólam, pedig még valaki megjegyzést is tett rám, hogy milyen fehér bőrű vagyok. Viszonylag elég nagy önbizalommal mentem akár a boltba is, telefonon is mertem beszélni idegen emberekkel ügyintézés céljából. De ma valami csak úgy elpattant bennem, és úgy érzem hogy semmi értelme az életemnek, és sírok. Megint ugyanúgy nincs kedvem kimozdulni itthonról, újra azt érzem hogy szégyellnem kellene magam, és élnem sem kellene már. Hiába vagyok kedves, aranyos, odaadó, még sem kellek egy férfinak sem. Eddig még egy olyan férfi sem volt, aki párkapcsolatot akart volna velem. Mindig ír rám valaki Facebookon, de olyanok akikkel már neten sem lehet beszélni.
2017. jún. 15. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 26 éves nő vagyok.
2017. jún. 15. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát pont így. Teljesen jó úton haladsz.
2017. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet az élet többi területével? A munkád során érnek sikerélmények? Vannak barátaid? Szerető családod?


Ne csak a párkapcsolatra hegyezz ki mindent, először magadban legyél boldog és elégedett, a pozitív kisugárzás pedig csak úgy vonzani fogja a férfiakat.

2017. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Munkám nincs, barátaim sincsenek már, Családom viszont elvileg szeret.
2017. jún. 15. 16:04
 5/10 anonim ***** válasza:
És miért nincs egyik sem? Van hobbid? Céljaid? Mi tesz boldoggá?
2017. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van hobbim, de azt nem szeretném leírni. A volt barátnőm, aki volt amióta barátja van, már egyáltalán nem érdeklem. Én meg olyan embert nem akarok zavarni, akit nem érdeklek.
2017. jún. 15. 16:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Boldoggá az tesz, ha azzal foglalkozhatok, amit szeretek.
2017. jún. 15. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, 26 évesen még bőven van időd. Ha görcsösen arra fókuszálsz, hogy legyen már valakid, akkor annál nehezebben fog sikerülni. Az izzadtságszagú próbálkozást messziről kiszúrni, és nem vonzó!


Az önbizalomhiányoddal kellene elsősorban kezdeni valamit. A családod "elvileg" szeret - Miért nem vagy ebben biztos? A barátságodért tettél valamit? Leültél beszélni a barátnőddel, hogy elhanyagol téged, és ez rosszul esik? Lehet, hogy neki fel sem tűnik! És mi az, hogy zavarnád? A barátok nem zavarják egymást, ez buta gondolat!


Tehát, először magadat kell rendbe raknod. Az jó, ha van hobbid, és értelmes dolgokkal töltöd ki az életed. Járj társaságba, próbálj barátkozni, újulj meg, hátha a változás megint segítene, ahogy első körben.


Bármit megtehetsz, mert sok minden használhat - Egy dolgot kivéve: Ha otthon sírsz. Vegyél erőt magadon, fiatal vagy, élvezd az életet, és ne próbáld megtervezni. Jön majd a szerelem!

2017. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ismerkedj, keress valami olyan elfoglaltságot, ahol van esélyed férfiakkal találkozni. Az itteni privát levelekkel ne foglalkozz. Amúgy a hobbidat is megpróbálhatnád ismerkedésre használni. Egyébként ha kedvesen bánsz másokkal azt meghálálják.


"Viszonylag elég nagy önbizalommal mentem akár a boltba is, telefonon is mertem beszélni idegen emberekkel ügyintézés céljából." Nekem az a véleményem, hogy kevés az önbizalmad, ha ezt kiemeled. Normális esetben ezek nem okoznak semmilyen nehézséget másoknak, de átérzem mert én is bizonytalan vagyok legtöbbször. 21/F

2017. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne Kérdező, elegem lett a párkeresési cirkuszból, feleannyit nem ér az egész kínlódás, mint amennyi gond van vele.

A nehéz része az, hogy meg kell szabadulni az ilyesféle érzelmektől is, pl. szerelemtől. Nem tudom, ezt hogyan lehet kivitelezni, én speciel messzire elkerülöm a többi embert, így eddig bevált.

2017. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!