Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet abban az esetben tenni, ha abszolút esélytelen vagyok a nőknél?

Figyelt kérdés
Legalábbis én érzem ezt. Mások szerint simán tudnék csajozni. Viszont én ismerem magam, tudom, hogy úgysem engem keresnek a nők. Megértem őket, hisz nálam akárki jobb, akár még a fogatlan cigány, vagy alkesz Józsi is.

2017. jún. 16. 12:28
1 2 3
 1/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
52%
Vagy úszkálsz tovább az önsajnálatba vagy kezdesz magaddal valamit.
2017. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
itt sírsz továbbra is ..vagy kezdesz magaddal valamit?
2017. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Valtoztass a kulsodon es a csajozasi szokasaidon es maris lesz nod
2017. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mégis mit kezdhetnék magammal? Munkában sikeres vagyok, elismert szakember, sportban is jó vagyok, intelligens, művelt fickó vagyok. A külsőmmel sincs probléma, sokan azt mondják. De valahogy azt érzem, én nem kellenék egy nőnek is.
2017. jún. 16. 12:44
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Együtt érzek, én is hasonló vagyok.

Sajnos meg kell tanulnunk vetíteni, előadni a nagy arcú sikeresnek LÁTSZÓ "alfahím" szerepét, és legyőzni azokat az érzéseket, mint pl "de szánalmas hogy ilyen marhaságokat kell eljátszani 2017-ben a nőknek", "de xarul érzem magam így össze vissza hamukálva"...

2017. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert.
2017. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az érzelmeidet pedig felejtsd el egy időre, azoknak csak annyi a céljuk, hogy kényelmes állapotban tartsanak. Tök mindegy, mit érzel (mennyire érzed azt pl., hogy nem téged akarnak a nők), ha tudod mit kell tenned, csináld azt, függetlenül attól, mit érzel.
2017. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Vopogós kamukévdés így ebédve.
2017. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Erre való a pszichoterápia.
2017. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja szoval nem is probalkozol. Hat akkor nem lesz csajod. Ha valaki kezdemenyez nalad akkor se fog ugy osszejonni a dolog hogy te elhiteted magaddal hogy ugyse kellenel neki aztan tavolsagot tartasz.

Annyit tehetsz hogy kezdemenyezel erdeklodsz figyelmes vagy de nem nyomulsz nem akarsz egybol a lenyegre terni. Ezzel o megkedvel latja hogy jo a belsod is es akkor osszejohet :)

2017. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!