Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet abban az esetben tenni, ha abszolút esélytelen vagyok a nőknél?

Figyelt kérdés
Legalábbis én érzem ezt. Mások szerint simán tudnék csajozni. Viszont én ismerem magam, tudom, hogy úgysem engem keresnek a nők. Megértem őket, hisz nálam akárki jobb, akár még a fogatlan cigány, vagy alkesz Józsi is.

2017. jún. 16. 12:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
elfoglalod magad mással.. nem csak a nők léteznek az életben.
2017. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 acelsziv ***** válasza:
0%

Akkor legyél bu zi. A fickóknak még kellhetsz.

Ha már így eldöntötted, hogy te úgyse kellesz egy nőnek sem.

2017. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem eldöntötte,hanem tudja magáról...

Ugyanez a helyzet nálam is,hiába vagyok igényes magamra,hiába csinálok bármit,kezdeményeztem is milliószor de csak unott pofa,vagy megalázás jön cserébe...

Nos erre meg kinek van szüksége...

25/F

2017. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 acelsziv ***** válasza:

13: francokat.

Egyszerűen eldöntötte - és te is - hogy esélytelen.

És mivel az ember olyan, hogy mindenképp igaza kell legyen ezért innentől ebben a szellemben cselekszik.

Tehát mivel eldöntötted, hogy esélytelen vagy ezért ha megfeszülsz akkor is ez fog ordítani minden cselekedetedről.

Hozzáállás barátom, amelyet mindig egy döntés előz meg.


De persze úgyis azt fogod mondani, hogy hülyeséget beszélek, mert TE tudod...

2017. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem is fognak keresni a nők. Neked kell őket keresni, hajkurászni. Kis gyakorlás, pár kudarc után meglesz a sikered. Szerintem már bőven 20 felett lehetsz. Gondols bele 15-től 35-ig bármelyik lányt meghúzhatod. Ha jól belegondolsz, rájössz, hogy érdemes belevágni.
2017. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen labradorit nevű kő,azt mondják,hogy az jó
2017. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
61%

Hú de le lettem pontozva.


"Munkában sikeres vagyok, elismert szakember, sportban is jó vagyok, intelligens, művelt fickó vagyok. A külsőmmel sincs probléma, sokan azt mondják."


Még te is elismered, hogy abszolút esélyes vagy nőknél, csak bele ragadtál a nyavalygásba. Pontozzátok le ezt a választ is, attól még igaz marad.

2017. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok az élet más területein sikeres, ha azt érzem, hogy a nők szemében selejt vagyok...
2017. jún. 16. 18:11
 19/21 anonim válasza:
Miert erzed azt hogy a nok szemeben selejt vagy? Ert valami megalaztatas?
2017. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, Kérdező, viszont ennyi idősen már számotvetettem jópár aranyigazsággal.

NE akarj soha megfelelni egy nőnek. Ha kiállít egy listát, hogy neki ez meg ez meg amaz kell, kakast, kacsát, meg tyúkot is, és te nyálcsorgatva teljesíted a mindenféle hülye elvárásokat, csak magaddal tolsz ki, mert úgysem leszel neki soha elég jó, mindig találni fog valami csomót a kákán, te meg görgeted, görgeted a sor baromságot magad előtt. Előbb-utóbb úgyis kitalál olyasmit, aminek a megvalósítására esélyed nincs, és tessék, ott vagy, ahonnét elindultál, csak elherdáltál egy rakás pénzt, időt és energiát a semmire.

Egyedül is teljesen boldog lehet az ember. Szabad vagy, mint a madár. Nem kell elköteleződnöd semerre. Az időd és a pénzed csak a tiéd, nem fogsz egy kihűlt házasság csapdájában vergődni. Nagyon sok boldog szingli van, aki szándékosan választja a szingli létet, mert viszonylag hamar rájött arra, amire én, nem 2-3 válás után.

Hidd el nekem, a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, te csinálsz jobb vásárt, ha hagyod az egészet a 3,14csába, ne legyél kapcsolatfüggő, társfüggő, az az út csak lefelé vezet - a pangásba.

2017. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!