Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha ezt hallanátok egy nőtől az első randi után?

Figyelt kérdés

"Figyu, nekem ez nem fog menni, őszinte leszek: nem szeretem az ilyen gyámoltalan, teszetosza pasikat. Sosem volt dolgom ilyennel és nem is lesz. Nekem másra van szükségem."


Ilyenkor visszaszólnátok neki valamit, vagy lehorgasztott fejjel, keserűséggel telve hazamennétek? Mi a helyes ilyenkor: emelt fővel elmenni vagy visszavágni valamivel?



2017. jún. 16. 16:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
41%

#8:

"az ilyen gyámoltalan, teszetosza "

Ez nem ártatlan kritika.

Ha van annyira értelmes a lány, hogy tapintatosan ki tudja ezt fejezni, semmi gond.

De azért nem lehajtott fejjel oldalognék el:) Egyszerűen hagynám a francba az ilyen nőt és felszedném a pincérlányt.

2017. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
57%

Megköszönném a társaságot és sok szerencsét kívánnék neki.


Az mondjuk elsőre nem jutott eszembe, hogy ne fizetném ki a fogyasztást, de most hogy valaki felvetette nem is tűnik rossz koncepciónak.


#8 - nem az őszinteséggel van baj, hanem a szóhasználattal. Egy hasonlat: első randi, korábban csak neten beszéltünk, eddig csak úgy vállig láttam a hölgyet vagy előnyös fotóbeállítások mellett. Találkozunk személyesen és nem tetszik a megjelenése, konkrétan az alakja. Én azt mondanám neki, hogy nem találom vonzónak, így nem lesz következő randi - mégse azt, hogy figyi, a hasfalad előbbre van a mellbimbóidnál, a feneked meg a combod közepéig van lecsúszva, szóval látni se akarlak... :)

Érted, őszinteség, lehetőleg tapintatlanság nélkül. Érteni fogja a másik, hogy miért mondom, de mégis talán könnyebben megemészti a dolgot, ha nem gázolok a lelkébe.

2017. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
11%

úgy verném szájba, hogy rátekeredne egy közeli korlátra a hülye liba.

Vannak ilyen "túl őszinte" libukák, ő fogalmazásuk szerint, más ezt bunkó parasztnak definiálja.

Lehet kíméletesebben is belerúgni valakibe.

Ha ő így....

2017. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%

Hasonlót akartam írni mint a 12-es.

Tegyük fel egy férfi randizik egy viszonylag magas lánnyal. Eddig nem volt szó a magasságáról, randin derült ki, hogy pl. 180 a lány, a férfinak pedig így már nem tetszik, személyes dolga, hogy miért nem.

Ezek után lehet úgy is fogalmazni, hogy "figyelj, én az alacsonyabb lányokat kedvelem, velük érzem jól magam, velük tudnék komoly kapcsolatot is kialakítani"

Meg lehet úgy is, hogy "nézd, nem jönnek be a colos csajok akik ülve nyalják a holdat"

Mindkettő lehet őszinte, de mégis más. A mai lányokkal pont ez a baj, hogy a hatalmas arcuk megvan mindenre, beszólogatnak, nyíltan elvárnak, követelőznek, de pont, hogy ők nem tudnak magukba nézni és észrevenni, hogy a csini pofijukon és a lábuk között található résen kívül túl sok minden érték vagy intelligencia már nem szorult beléjük.

Akinek persze nem inge...

2017. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
43%

mitha magamat hallanám , ami a randipartneredet illeti...


fogd fel édes, ilyen is van !:D

2017. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
60%

A "hasfalad előbbre van a mellbimbóidnál, a feneked meg a combod közepéig van lecsúszva," és a "colos csajok akik ülve nyalják a holdat"" még mindig nem egyenértékű a "teszetoszával" és a "gyámoltalannal". Az első kettő az sértés és gúnyolódás, ha nem érzitek a kettő közti különbséget, akkor sajnálom.

(8-as voltam)

2017. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
61%
A sok kedves-rendes pasi ilyenkor kimutatja a foga fehérjét. Szájba verné, meg ráborítaná az asztalt... De ő olyan kedves meg rendes, nem igaz hogy a nőknek csak a bunkók kellenek, brühühüü.
2017. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
#16 - ahogy látod szerintünk (mármint szerintem, ahogy a #12-es válaszban írtam, illetve az utánam lévő holdnyalós válaszadó szerint) igen - nem úgy önmagukban, hanem a kérdés alatt szereplő idézettel együtt, abban a szövegkörnyezetben persze. :)
2017. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
38%

#8


Ki lehet és, ha nem tetszik, ki is kell kosarazni a partnert. De ezt meg lehet mondani intelligens módon is, és paraszt stílusban is. Az első esetben kulturáltan elköszönnek egymástól, mindenki folytatja az ismerkedést mással. A második esetben megalázzuk a másikat férfi/női/emberi mivoltában. Ez a nem mindegy.

Üdv!

Asztalborogató.

2017. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
39%
Röhögnék egyet, azt csá.
2017. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!