Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha ezt hallanátok egy nőtől az első randi után?

Figyelt kérdés

"Figyu, nekem ez nem fog menni, őszinte leszek: nem szeretem az ilyen gyámoltalan, teszetosza pasikat. Sosem volt dolgom ilyennel és nem is lesz. Nekem másra van szükségem."


Ilyenkor visszaszólnátok neki valamit, vagy lehorgasztott fejjel, keserűséggel telve hazamennétek? Mi a helyes ilyenkor: emelt fővel elmenni vagy visszavágni valamivel?



2017. jún. 16. 16:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Ez a hasfalas dolog akkor lenne rendben, ha a nem vagy az esetem után megkérdezném, hogy miért nem(erre sosem került sor)


Erre elfogadom a túl izmos vagy/erősebb vagy nálam, lapos/kicsi a melled/ narancsbőrös a feneked, büdös a szád/zavar a foghíjjad/alacsony a végzettséged/túl csontos a térded. Ezek pont beleférnek, sértés és szépítés nélkül leírják a helyzetet.

2017. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű szituació az biztos. Dönthetsz úgy, hogy csak simán elkullogsz, ebben az esetben azt bizonyítod, amit a nő is mondott, megerősíted abban, hogy te nem tudsz kiállni magadért, kapcsolatban simán elnyomható vagy, tipikusan a "papucs" szerepet töltenéd be. Ha már ilyen szintű kritikában részesülsz és rá akarsz cáfolni akkor kénytelen vagy úgymond fölé emelkedni és emelkedett hangon kiosztani, közben ha még nem fizettél odacsapod az asztalra a fogyasztásod árát és eljösz. 1 domináns személy így tenne, bár a nőknek is van annyi eszük, hogy őket nem minősítenék eféle kritikákkal:D.
2017. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
3%

#31

Szóval, ha egy srác nem reagál rá sehogy akkor máris balf.sz? :D De, ha reagál akkor meg nem ért a "nem"-ből vagy csak arcoskodik.

Vérig sértődött? Ahhoz képest teljesen kultúráltan elköszönt és elment. Senkinek nem jó érzés, ha kikosarazzák. Vagy talán mit kellene csinálnia, mosolygó arccal megköszönnie, hogy nem kellesz neki?!

Nevetséges itt néhány lány hozzáállása a dolgokhoz. :)

2017. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy talán mit kellene csinálnia, mosolygó arccal megköszönnie, hogy nem kellesz neki?!"


Igen, pontosan ezt kellene csinálni! Nem kell mézes-mázasnak lenni, de egy egészséges lelkületű emberben nem kellene, hogy ekkora törést okozzon, hogy nem jött össze a randi. A randik nagy része azzal végződik, hogy a két fél sose látja egymást többé, mert nem jöttek be egymásnak. És ha meggebedek se tudom mi ezzel a baj, mert szerintem az a randi lényege, hogy kicsit jobban megismerjük egymást, és megtudjuk, hogy lenne-e értelme folytatni. Ha nincs értelme a folytatásnak akkor ez van, eltöltöttünk egy kis időt kellemes csevegéssel és mindenki megy a dolgára.

2017. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
19%

Jó bunkón közölte. Aki meg itt az öszinteségről, egyenes beszédről papol, az úgy látszik nem vágja miről van szó. Ha nem tetszik egy lány, akkor ezek szerint mindegy hogy A vagy B válasz.

A. Ne haragudj, nem vagy az esetem!

B. Kotvány fejed van, takarodj!


Egyenes beszéd mindkettő. Itt a megfogalmazással volt probléma!

2017. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
92%
Egy egészséges önértékelésű ember tisztában van az erősségeivel és"hibáival". Na most, ha valakit zavarnak a hibái, akkor változtat, vagy legalábbis azon van, hogy változtasson rajtuk, de nem várja el, hogy más elfogadja, ha ő maga sem képes rá. Ha pedig ő teljesen meg van elégedve magával, akkor egy másik ember véleménye nem fog olyan törést okozni benne, hogy asztal borogasson. Ebből is látszik, hogy itt milyen súlyos önértékelési problémákkal küzdenek egyesek, hogy egy őszinte véleményt is támadásnak vesznek. Az egyetlen mosolyogni való dolog itt az, kedves Jaguár, hogy most legalább megmutattátok az igazi arcotokat, ti, akik máskor oly nagy pofával szidjátok a másikat, magatokat ártatlannak és szentnek beállítva. Mondhattok bármit, de a hozzászólások magukért beszélnek. Igazából valahol nagyon sajnállak titeket, mivel segítségre lenne szükségetek, mert a gyűlölködés és a keserűség tönkreteszi az embert...
2017. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj 36-os, de a fenti válasz nem olyan mint az általad prezentált B verzió, nem volt sértő hanem nagyon határozott. Még csak nem is lúzernek nevezte. Igen, vannak teszetosza, gyámoltalan emberek, a kérdező ilyen vagy ilyen benyomást keltett, a nő pedig megindokolta, mert előtte biztosan azt kapta, hogy kamu meg álindokokkal szakít, mondván, nem vagy az esetem, nincs meg a vonzalom stb.


Amúgy még egy érdekesség a kedves pasikkal kapcsolatban: az érdekli, hogyan lehetne visszavágni valamivel, még csak véletlenül sem tart önvizsgálatot....vagy egyszerűen keres olyan lányt akinek bejön az ő stílusa.

2017. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
19%
Itt sokan nem értik a lényeget. A kérdező figyelmes úriemberként viselkedett a randin, erre a partnere gyakorlatilag lepuhap*csözte. Szerintem pont, hogy azoknál vannak önértékelési problémák akik ezt szó nélkül hagynák.
2017. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
96%

De basszus ez egy paradoxon. Ha a srác valóban gyámoltalan és teszetosza, akkor nyilván nem tud/fog visszaszólni semmit.

Amit ti tennétek, hogy ráborítod az asztalt, meg beszólsz neki, az alapból meg sem történhet, mert aki ezt tenné, azon látná a lány, hogy nem gyámoltalan és teszetosza, tehát az egész jelenet meg sem történhet.

2017. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
81%
De most komolyan... gyámoltalan, teszetosza? Ezeket gyerekkönyben is olvashatnám, nem sértő szavak. A puhapöts már bizti nincs a Micimackóban.
2017. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!