Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan párokról, akik legalább 10 éve együtt vannak, gyerek nincs és nem házasok?

Figyelt kérdés
Én viharos kapcsolatra tippelek, persze az is lehet, hogy simán csak nem akarnak gyereket és házasságot sem, bár erre nem sok esély van. Nektek mi a véleményetek az ilyen párokról? Jól működő kapcsolat lehet az ilyen? Ti mit láttok bele ennyi infó alapján?

2017. jún. 17. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Az h MAGÁNÜGY !
2017. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen kapcsolatot akarok majd szóval teljesen megértem őket.

19l

2017. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Hogy nagyon szép. Hogy bárcsak lenne egy ilyenem. Hogy anélkül szeretjük egymást tíz éve, hogy meg kellene felelnünk a társadalom elvárásainak. Hogy már nem csak a gyerek miatt viseljük el egymást.


Életem egyik legnagyobb álma lenne.

2017. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Leszarom őket leginkább, nem az én baráti köröm az ilyenek
2017. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Az,hogy az ő életük,nekem semmi közöm hozzá.
2017. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy magánügy, véleménye még lehet az embernek róla. Azt nekem senki nem határozhatja meg, hogy miről legyen véleményem.


Ha a kapcsolat felfele ível akkor nem kell feltétlenül sem gyerek sem házasság.

2017. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

És honnan tudod, hogy pl. gyerek miért nincs? Lehet van valami probléma, arra nem gondolsz?


Mi is szeretnénk már, de nem sikerül. Viszont úgy néznek ránk, mint a véres ronygyra. Meg kérdezgetnek...Nyílván ezt nem részletezi az ember annak, akire nem tartozik...

2017. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

jól teszik. Mai világra gyereket vállalni.. no comment.


Bár nem értem, hogy ez esetben minek pár?! simán el lehet lenni egyedül is.

2017. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne működhetne jól?

Ugyanolyan jól működhet mint bármelyik.

Attól, hogy valakik megházasodnak az nem jelenti azt, hogy az nem mehet tönkre és nem válhat boldogtalanná.

2017. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Na. 12 éve élek BOLDOG párkapcsolatban. A véleményem az az, hogy marhára semmi köze hozzá senkinek, hogy miért úgy élünk ahogy. Tippelgetni sem kell, szerintem foglalkozzon mindenki a saját párkapcsolatával és magánéletével (már ha van neki)!


Gyerekünk azért nincs, mert nem szeretnénk gyereket, egyikünk sem vágyik pelenkázásra a kirándulások, nyaralások, bulizások vagy csak a közös nyugis esték és hétvégék helyett.

A házasságnak pedig nem sok értelmét látjuk, nem fogjuk egymást jobban szeretni (és kevésbé sem) egy nyomorult papírtól.

Nem viharos a kapcsolat, jól megvagyunk és 10 év együttélés után is szeretjük egymást.


Szóval teljesen felesleges tippelgetni, mindenkinek a magánügye hogy miért úgy él ahogy.

2017. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!