Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan párokról, akik legalább 10 éve együtt vannak, gyerek nincs és nem házasok?

Figyelt kérdés
Én viharos kapcsolatra tippelek, persze az is lehet, hogy simán csak nem akarnak gyereket és házasságot sem, bár erre nem sok esély van. Nektek mi a véleményetek az ilyen párokról? Jól működő kapcsolat lehet az ilyen? Ti mit láttok bele ennyi infó alapján?

2017. jún. 17. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%
Az meg az én magánügyem, hogy tippelgetek-e vagy sem.
2017. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
a kerdezo tuti feltekeny az egyik fel miatt, es ezert tippelget😁 de inkabb keress mast, ne oket akard szetvalasztani, es ne rajtuk merengj, ezt javaslom.
2017. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolguk. Ismerek olyan párt, akiknél már több gyerek is van, 40-esek, és mégse házasok, egyszerűen nekik így jó. Ismerek olyan párt, akik még középiskolás korukban jöttek össze, és csak kb. 10 évvel később házasodtak össze, ott pl. az volt az ok, hogy előbb önállóak akartak lenni, ez érthető szerintem (már van gyerek).

Ismerek olyan párt is, akik bár középiskola után jöttek össze, de ugyancsak még nagyon fiatalok voltak és nem volt meg az a stabilitás az életükben, amire közös jövőt építhettek volna, szóval előbb tanultak, karriert építettek, anyagilag megalapozták a jövőt, majd amikor készen álltak, összeházasodtak, aztán jött a gyerek is.

Aztán ismertem olyan párt, akik bár házasok voltak, gyerek nélkül haltak meg, az asszonyka olyan betegséggel született, ami miatt belehalt volna a terhességbe.

És ki tudja, hány érthető ok van még az általad elhamarkodottan feltételezett viharos kapcsolaton kívül... csak épp nem teregeti ki mindenki az életét a világ elé...

2017. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lehet az békés is, miért volna viharos?

Ami gázt én látok, ha 35 körül a férfi mégis úgy gondolja, hogy csak jó lenne egy gyerek, akkor a nőnek annyi.

Meg az is, amikor 15-25 év után megunják egymást, gyerekek sincsenek, de az önállóságuk meg már feloldódott , na az rémes.

2017. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen párt, 19 évesen jöttek össze, nehéz anyagi körülmények közül, mindketten egyetemre mentek, utána kezdtek dolgozni, pályakezdő gyatra munkát, nehezen léptek előrébb. Most gyűjtenek önerőre, mivel menet közben elszaladtak az ingatlan árak, ők meg amúgy is albérletre dobtak ki egy csomó pénzt. Eljegyezték már egymást, de nyilván még se esküvő, se lakás, se gyerek.


Ettől függetlenül nagyon rendes, aranyos emberek és irigylésre méltó számomra a szerelmük, ami ennyi időn át is töretlen és látványos, mintha friss pár lennének. Komolyan, ki a halált érdekel, hogy gyűrű van e az ujján, én azt akarom, hogy a férfi az életemben tíz év után is úgy nézzen rám, ahogy ők egymásra. Mert az tényleg egy kincs.

2017. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Retardált vagy, azért tippelsz viharos kapcsolatra.

Sem a házasság, sem a gyerek nem hozza meg a boldogságot, és épp ezért a hiányuk sem vezet boldogtalan kapcsolathoz.

Fel kéne nőnöd végre.

2017. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs különösebb véleményem az ilyesmiről, nem ítélkezem és tippelgetek, míg nem ismerek valakit. Se a házasság, se a gyerek nem kulcsa a boldogságnak.
2017. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy semmi közöm hozzá. Mindenki élje a saját életét úgy, ahogy neki megfelel.

Amúgy van 1-2 közeli barátomnak ilyen kapcsolata, hogy ~10 éve együtt, de se gyerek, se házasság. Nos, az ő kapcsolatuk felett se ítélkezek, a kettejük döntése a gyerek is, az esküvő is, viszont belelátok azért, és maga a kapcsolat jó, nem viharos, és nem akarnak szabadulni egymástól, látszik, hogy szeretik egymást, szóval ezt nem tudom, honnan vetted...

2017. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kellene a párost.

Lehet az is, hogy viharos a kapcsolatuk, hogy elvannak egymás mellett, mert nincs jobb, vagy csak baromi jól elvannak, egyik sem házasságpárti és gyereket sem akarnak.


Mi 5 éve vagyunk együtt párommal, gyerekünk valszeg nem lesz, és az esküvő még várat magára (tervezzük, de most nem az az elsődleges fókusz az életünkben)... lehet, még 1-2 évet fog csúszni. Mert a rokonság miatt szerveznénk lagzit, de az még óvatos duhajkodással (csak ebéd lenne, nem lenne zenekar stb.) sem egy olcsó mulatság... mi meg előbb egy jobb lakásba szeretnénk költözni, inkább arra spórolunk.

2017. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

az ő dolguk :)

nekem is van ilyen ismerősöm aki több éve vannak együtt és nem hiányzik nekik se a papír se a gyerek :)

és talán sokkal nagyobb harmóniában, boldogságban élnek, mint azok akik házasok, vagy van gyerekük :)

mindenkinek a saját döntése!

2017. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!