Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet azzal kezdeni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni ha teljesen más az igényem egy párkapcsolatban mint a nőknek?

Figyelt kérdés

Sokkal kevésbé igénylem az emberi kapcsolatokat mint az átlag. És nem is nagyon tudom kezelni az embereket Ezt nem igazán tolerálják a nők. De a sex hiányzik. Erre mi lehet a megoldás?


28/F


2017. jún. 18. 01:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Futókalandok? Vagy összejárogatni valakivel kötetlenül? Nem hiszem, hogy nőben ne lenne hasonló hozzáállású ember amúgy.
2017. jún. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én eddig nem találtam ilyen nőt. És sexkapcsolatot se egyszerübb összehozni.
2017. jún. 18. 01:55
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

Pedig vagy az vagy megpróbálsz változtatni, ha a szex van annyira fontos.

30/f

2017. jún. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? sexkapcsolatot se könnyebb összehozni.


Nem olyan egyszerü alapvetöen megváltoztatni a személyiséged. Állandó szerepet játszani meg iszonyat fárasztó.

2017. jún. 18. 02:26
 5/42 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem mondtam, hogy könnyű, csak azt, hogy lehetséges. Nem kell alapjaidban megváltoznod, csak gondold át, hogy mik a prioritásaid és azokat mennyire képezi le az ami vagy. Vagy azt fogod átértékelni, hogy mi a fontos számodra, vagy önmagadat, vagy csak rájössz, hogy eddig túlságosan lekötött az, hogy mit gondolnak mások (nők).

30/f

2017. jún. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
61%
Prostizz. Más lehetőséged nem nagyon van.
2017. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

# 5 Nem igazán tudlak követni a probléma az hogy keveset foglalkozok másokkal.



# 6 Amikor te vagy a sokadik aznap. Akkor már nincs kedvük hozzá. Még ha egyébként tetszel is a csajnak. Akkor is csak azt várja hogy vége legyen. Ami elég lehangoló.

2017. jún. 18. 04:31
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

7: semmivel se lehangolóbb, mint olyan pasival dugni, akit csak a kielégülés érdekel, és semmit se érez irántad.

Az ilyen szex egyszerűen sz.ar.


Most csodálod, hogy erre nem találsz nőt?

2017. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
# 8 Én sehol nem írtam hogy csak sexre keresek valakit minden érzelem nélkül. Csak azt hogy sokkal kevesb időt szeretek emberekkel tölteni vagy késöbb kezdenek el hiányozni az emberek, sokkal kevésbé szeretek beszélgetni stb. Ez mért jelenti azonnal azt hogy csak a kielégülés érdekel?
2017. jún. 18. 15:44
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Én meg erre mondtam, hogy biztos van ilyen nőben is. Mindenkinél változó, mennyi érzelmet vagy teret igényel. Fogsz találni. Ahogy pasiban is van kullancs, nőben is van hidegebb.
2017. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!