Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár napja olvastam fészbokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja olvastam fészbokon hogy egy nő megosztotta hogy a vonaton egy srác nem ült le mellé hanem emgjegyezte hogy nézdmár hogynéz ki a csaj, egyből védtéka nőt facén meg szidták a srácot, vélemény?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 17:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
most a férfiak is irják ki fészbokra hogy kigunyolták őket a nők?mert azért azvan ygakrabban,csak nem mindenki megy fel fészbokra sirni de a nő azthitte ő a valaki neki nemlehet beszólni,ha egy férfi osztotta volna meg facén hogy egy nő kigunyolta akkoris ennyien a védelmére keltek volna?
2017. jún. 18. 17:27
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jogosan szidták, ő kezdte ezt az egészet egy irdatlanul bunkó beszólással. Őkelme csak top 10-es nők mellé hajlandó leülni? Ha neki nem tetsző hölgy mellett van szabad hely, akkor inkább végigállja az utat?
2017. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy nem kötelező leülni a vonaton. Ha pedig esetleg azért nem ülök le, mert nem szimpatikus az aki mellé ülnék, akkor nem bunkózok és nem teszek hangos (sem pedig halk) megjegyzést, hanem szépen továbbmegyek. Megnéztem volna a srácot is aki beszólt, hogy hogy néz ki. Mondjuk ha velem történt volna, azt hiszem, hogy rosszabbul jött volna ki a srác mert hajlamos vagyok nyilvánosan és hangosan is kiállni magamért.
2017. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Benne vagyok az fb-s csopiban, láttam.

Egy értelmes emberi lény, akinek az intelligenciája nem a földet nyalogatja, nem szólja meg más külső adottságait, és pláne nem jegyzi meg hangosan.

Mire jó ez neki?


De egy "értelmiségi" embertől nem is lehet várni mást, csak okosabbnak tűnne ha nem szólalna meg.

2017. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki úgy járatja le magát a közösségi médián, ahogy akarja. Nem tartom okos dolognak ilyesmibe belemenni.

30/f

2017. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nő vagyok és csak akkor nem ülök valaki mellé, ha feltűnően mocskos, büdös, részeg, esetleg láthatóan mentálisan beteg.

Amúgy a fenét nem érdekli, hogy az illető szép vagy csúnya, jól vagy rosszul öltözködik, lényeg, hogy ülni tudok.

A megjegyzést tevő srác, pedig brutál paraszt volt, de ezt mondanám, ha egy nő csinálta volna ezt egy férfivel.

2017. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is volt, hogy nem ültem le valaki mellé, de eszembe nem jutott volna megjegyzéseket tenni az illetőre. A srác egy ordas paraszt volt, nincs mit szépíteni
2017. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nekemis szoltak már be nők azt nem csináltam semmit,mert ha lefacopózóm utána még énleszek a pszihopata a társadalom szemében
2017. jún. 18. 17:41
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
60%
Vonaton, mert melléültél? Merthogy itt konkrétan erről van szó.
2017. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem vonaton,de máshol belehet szolni egy nőnek egy férfinak?
2017. jún. 18. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!