Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiknek a legnehezebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek a legnehezebb és melyiknek a legkönnyebb csajt találni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. visszahúzódó de jóképű, kigyúrt pasi

2. nagyképű és belevaló de igénytelen és bunkó paraszt

3. Ferrari/BMW a garázsban, sok-sok millió a bankszámlán, viszont munkamániás és rideg, elutasító

4. átlagos, jó tanuló és kedves de semmi extra nincs benne

5. nagyon pénzes családból való és okos, kedves, de testi fogyatékossága van (süket, Dawn-kóros, féllábú, autista stb.)



2017. jún. 18. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

2.-esnek a legkönnyebb, utána az 1.-es (azt a csajok szedik fel egy idő után)

3. 4. 5. azoknak nehéz, nem tudok sorrendet állítani

2017. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Legkönnyebb: -

Legnehezebb: 1-5 (az első típus nem is létezik szerintem)

2017. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tekintsünk el attól, hogy sok esetben kizárják a tulajdonságok egymást...


1,4,3,2,5


Azért, mert napjainkban az emberek többségének lövése sincs, hogyan viszonyuljanak egy fogyatékkal élő emberhez. Amúgy egy súlyosabb autistára nem jellemzőek ezek a tulajdonságok, de te tudod.


Én mindenkit választanék, kivéve azt, aki egy görény (2,3).

2017. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

6. Jól nézek ki, kedves vagyok, jó a humorom, tanyát akarok építeni amihez meg van az önrészem. Tegyetek bele a rangsorba légyszi, mert érdekelne, mik a lehetőségeim.

30/f

2017. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es,akkor te leszel a következő gazda aki feleséget keres? :D

A kérdésre válaszolva: Szerintem a nagyképű,belevalónak a legkönyebb a párkeresés,de kominálnám a 2. és a 3. pontot, annyi módosítással,hogy kiveszem a munkamániás,rideg, elutsaító,és az igénytelen jelzőket.. ilyen kritériumokkal egyébként elég sok embert ismerek, mind vállalkozó, akik a napjuk nagyrészében a kondiban feszítenek..nem árulják el a titkukat,de előbb utóbb rájövök ;)

2017. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5. Az valami műsor ? :D

30/f

2017. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

A 2-esnek és a 3-asnak a legkönnyebb. Aztán jön az 1-es, utána a 4-es és az 5-ös. Ha magamat mindenképpen be kéne kategorizálni, az 1-es és a 4-es keveréke vagyok.


21/F

2017. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én sorrendem a következő:

2.3.1.4.5

2017. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 Volt valami ilyen műsor a tvben azt hiszem :D
2017. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve nem nézek. Ami érdekel azt megkeresem neten :)

30/f

2017. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!