Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as évei elején járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as évei elején járó férfinek milyen lehetőségei lehetnek a csábításra? Bővebben kifejtve

Figyelt kérdés
Szóval aki külsőre nem túl feltűnő nem egy adonisz, vagy nem az a manapság olyan vonzó rocker kinézetű, és viselkedésű, (mondjuk azt nem igazán tudom mit szerethetnek a nők az ilyen életvitelű férfiakban, a vagányságukon kívül...) és éppen ezért mivel külsőre habár magas, de mégis csak átlagos testalkat és megjelenés, és fiatalabbnak is néz ki kb 25 körülinek, milyen lehetősége lehet arra, hogy felkeltse a nők figyelmét, érdeklődését? Hol lehet nagyobb esély élőben, vagy társkeresőn?

2017. jún. 19. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

"manapság olyan vonzó rocker kinézetű"


90-es években volt menő a rocker stílus, most már nagyon ciki


Ebből is látszik, hogy azt sem tudod mit beszélsz. Nőj már fel 30+ évesen...

2017. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos, előben ismerkedést szorgalmaznám leginkább. N
2017. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Rocker :D :D :D
2017. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha felakarod magadra a figyelmet, akkor válassz egy forgalmas helyet, vedd elő a cerkát csapj rá, tuti mindenki veled fog azonnal foglalkozni, este már a hírekben is benn leszel, innen már csak csurran cseppen valami :D
2017. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Akkor kérdezem, hogy ha ennyire tájékozott vagy, szerinted akkor mi a mai ideál? Meg kell-e felelni ennek az ideálnak, hogy érdeklődést mutassanak a nők, vagy elég ha magadat adod, de akkor mi az ami igazán le tudja nyűgözni a nőket?
2017. jún. 19. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Rocker kinézet meg viselkedés manapság a vonzó?? Jó tudni....honnan vetted ezt a baromságot?:D

Attól is függ hogy milyen igényeid vannak a lányokra nézve. Társkeresőn egy 30-as átlagos nőt talán össze tudsz szedni. Csinos 20 évest szinte kizárt. Max ha van sok pénzed de gondolom nincs. Élőben is próbálkozhatsz bár az írásod alapján elég zárkózott lehetsz, tuti nem jársz el szinte sehova, ha még azt sem tudod milyen pasik manapság a menők. De élőben is a kicsit idősebb, kevésbé szép nőknél lenne max esélyed sztem. Ha vannak barátaid velük menj el ide-oda kikapcsolódni és mérd fel a terepet, próbálj szemkontaktust felvenni olyan nőkkel akik bejönnek neked és majd a reakciójukból le tudod szűrni kiknek jöhetsz be.

2017. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogod kitömöd a zacskót, hogy nagyobbnak látszódjon, felkapsz egy feszes gatyót, kivágódsz az utcára a hajad meglibbenti a szél , persze , ha nem kopaszodsz. Az inged kigombolod mész, mint egy csődör végig a kies utcán azt valaki jön megsasol ennyi az egész.
2017. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6- os válaszoló. :) Egyébként ráéreztél, valóban kissé zárkózott típus vagyok, nehezen tudok kezdeményezni. Próbáltam a spontán leszólítást is még pár éve, de valahogy az is erőltetett gondolom látták rajtam, és én is éreztem hogy ezt másképpen kellene csinálnom. :) Ha olyan hangulatom van és bátorságom, hozzáteszem csakis józanul, akkor még most is odamegyek lányokhoz, bár érzem hogy valahogy ez erőltetett, de a nagy számok törvénye alapján hátha egyszer bejön alapon nem mondok még le róla.
2017. jún. 19. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a rocker kinézet menő, legalábbis ha olyan körökben mozogsz :D Nyilván nem a hülye pesti Instantba járó plázapitsák körében, de azok nem is jók semmire se, még dugni se, annyi vér meg élet sincs bennük, mint egy darab műanyagban :D

De veszel egy jó mocit, lemész egy motoros találkozóra, aztán pörgetheted a fullos, vérmes rocker pinákat a farkadon, még rendesen zavarban leszel, hogy nem tudsz választani :D

Idióták :D

2017. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem egy menő, felkapott, befutott rockzenekarban nyomod, akkor kitörölheted a rockkerségeddel.
2017. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!