Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiú miért írogat, próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért írogat, próbálkozik akkor is, ha a csaj passzív?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú folyton ír a csajnak, mindig van egy újabb kérdése. A csaj válaszol, de nem kérdez vissza, és csak annyit tesz hozzá a beszélgetéshez, hogy válaszol a kérdésekre. A fiú ezt miért nem érzékeli, hogy azért csinálja a csaj, mert nem kölcsönös az érdeklődés?

Ha nem szerelemről van szó, hanem csak nemrég ismerte meg a csajt.


2017. jún. 19. 19:45
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

#9, már írtuk.


A srác tetszik, aranyos, lenne benne potenciál, ha leszakadna a kérdőívről és elkezdene gondolkodni, vagy használni a fantáziáját, netán figyelni is arra, amit a másik ír.

2017. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
18%

"És az sem azonnal lett, hanem először a srác elfogadta, hogy nem szeretném ezt és békén hagyott, nem zaklatott folyamatosan ezzel, hanem tényleg úgy, ahogy volt, jegeltük a dolgot és nem jött szóba nagyon sokáig, csak mikor már én kezdtem közeledni."


Kvázi a srác vágya jégre került, parkolópályára állítottad, aztán valamilyen okból úgy voltál vele, hogy most már felállhat a kispadról.

Mondhatod, hogy érettebb volt a gondolkodása, mint amit én itt leírok, de én csak a kölcsönös ismerkedésben hiszek, ami egyszerre történik, amit akar mindkét fél.

Itt te már helyzeti előnybe voltál, mert tudtad, hogy csak füttyentened kell és már ugrik az illető.


Én a természetes, spontán kommunikációban hiszek mint pl. amit mi is most folytatunk, a kérdéseket csak kvázi bemelegítésként aposztrofálom. Az számomra nem kommunikáció, hogy kérdések özöne érkezik mindkét oldalról.

Amit leírtál azzal egyetértek abból a szempontból, hogy kell táptalajt, fogózkodót biztosítani a másiknak, amiből kiindulva fel tud épülni egy normális diskurzus, de amit a kérdező írt példát, abból sokat én sem tudnék kihozni. (Ilyen egyszavas válaszokkal kitörölhetem a seggemet).

Aztán csodálkozik, hogy megindul a kérdés-lavina, holott a másik csak próbál olyan kérdést feltenni amire érkezik egy olyan kifejtős válasz, ami már megindítja a valódi beszélgetést.

2017. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Ha tetszik egy srác, én is kérdezek tőle, csak aztán egyszer csak átmegy ebbe a faggatózásba, és akkor már nem akarok kérdezni. Meg hiába kérdezek, nem az lesz a téma. Szóval ha pl megkérdezem, hogy mit sportol, akkor válaszol, hogy kosár, de aztán ő valami teljesen más témába vág bele, kérdez, faggat, kvízel... :D És elkezd nem tetszeni. De válaszolok, mert eddig tetszett, meg nem akarok bunkó lenni. Aztán rájövök, hogy hiába volt eddig szimpi, már nem az. Meg is mondom neki, hogy nem szeretnék tovább ismerkedni, és akkor kiakad, letilt, vagy néha olyan is van, mint a 10-esnél, hogy csak azért is folytatja, és akkor nekem kell tiltanom. :D


Egyik válaszban volt, hogy a sok kérdés után jön, hogy most te jössz, hát ilyen velem is volt :D Azt mondja: "Amúgy kérdezz te is nyugodtan"... nyilván kérdezek, ha akarok, nem? :D


És félre lett értve, én megmondom nekik, hogy hagyjuk, csak néha az rosszabbat eredményez. Meg azért na, felnőtt embereknek észre kéne venni, hogy a másikat nem érdekled... Én is kb 2x kérdezek egy srácot, ha mindkétszer csak a választ kapom, semmi "és te?" vagy új kérdés, akkor várok, hogy hátha majd kitalál valamit. Ha meg nem ír, én nem fogom újra megpróbálni, egyértelmű lesz, hogy nem érdeklem, csak nem akart megbántani azzal, hogy nem ír vissza.

2017. jún. 19. 20:37
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem nagyon szemét volt velem szakításnál, én nem adtam rá okot. Ha akkor akart volna velem ismerkedni bárki, biztos, hogy lepattintom, mert helyre kellett tenni magamban a haragomat, és levonni a tanulságot, hogy mire figyeljek máskor. Aztán mikor ezen túljutottam és kitomboltam magam, akkor már ismét nyitott voltam ismerkedésre. Van az a helyzet, amikor "most nem".
2017. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt te már helyzeti előnybe voltál, mert tudtad, hogy csak füttyentened kell és már ugrik az illető.


Figyelj, cica... Mi nők sem dilemmázunk ezen annyit.

Tetszik? -Elfogadom a közeledését.

Nem tetszik? -Nem fogadom el a közeledését, fogalmam sincs róla, hogy mit és mennyit fog változni esetleg fél év múlva, nekem ott, úgy, akkor, abban a formában nem kell.

Nem viszonozza a közeledésemet, mert anno nem tetszett és nem úgy éreztem? -Így jártam, egy próbát megért azért újra feldobni a témát.


Nem állítottam senkit kispadra. Nem kértem, hogy várjon, csak azt mondtam, hogy nem és megértem, ha nem akar velem beszélni meg "barátkozni", de rosszban lenni sem szeretnék meg éretlen kölyökként kerülgetni egymást a suliban. Ebből lett az, hogy saját döntésre jóban maradtunk, ráadásul viszonylag sokat lógtunk együtt.


Egy szóval sem kértem rá. Ő akarta. Ne az én anyámat akkor sem, ha esetleg nem lett volna semmi. Nekem is van jogom dönteni arról, kajtatok-e az után, aki nemet mondott.

2017. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
A faggatás azt hittem, csak velem történik. Néha már rendesen olyan, mintha egy nyomozó lenne, aki érzelemmentesen csak a tényeket akarja megtudni. "Ismerte az elhunytat? Hol volt a gyilkosság idején? Ki tudja megerősíteni?"
2017. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert ha nem írogatna, az lenne a baj. Ez van amikor a nők totálisan összevissza, inkozisztens, nem logikus módon reagálnak, viselkednek...
2017. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én még sosem éltem meg veszteségnek azt, hogy valaki nem bosszantott és fárasztott ostobaságokkal.


Az talán kicsit zavarna, ha senkit sem érdekelnék, mert nyilván eddig nem ez volt és nyilván jól esik az embernek, ha tetszik a másik nemnek vagy felkelti az érdeklődésüket. De ahogy egy rossz kapcsolat, úgy egy rossz társaság/beszélgetés/akármi esetében is úgy vagyok vele, hogy "akkor inkább ne legyen semmi".


Van, aki ezzel is úgy van, hogy jobb a semminél, én nem

2017. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

17: Nekem aztán nem lenne baj, ha egy ilyen ember nem írogatna. :D


Sőt, van olyan, hogy interjúztat, aztán abbamarad. Elkezdek örülni. Rá pár napra megint megjelenik... Én pedig azt kívánom, bárcsak lekopott volna. Szóval nem tudom ezt honnan veszed, hogy baj lenne, ha nem írna. :D

2017. jún. 19. 21:06
 20/48 anonim ***** válasza:
34%

Cica nem vagyok, inkább a tapasztalt kandúr fele billenek.

Persze, mások az emberek, bár a kérdésben megbúvó logika attól még ott lappang, hogy mi változhat fél év alatt egy emberen annyira, hogy az elutasításból közeledés legyen?

A személyiség? Kétlem, az ilyen rövid idő alatt ha változik, akkor az csak a rosszabb irányba.

Testalkat?

Az lehetséges, de látványos eredmény ennyi idő alatt ebben sem jellemző.

Nem az a lényeg, hogy te azt kérted-e tőle, hogy várjon, hanem, hogy amikor te közeledtél felé, akkor már egy helyzeti előnyben voltál.

Nem olyan hülyék a nők, hogy ne lássák a másik szemébe a vágyat akár egy elutasítás után is.


A kérdezőnek pedig, jó tehát árnyaltabb már a dolog, mert volt alap szimpátiád, csak elillant.

Az nem ugyanaz mintha csak valaki rád erőlteti magát, és a sértődés elkerülése végett próbálsz a reakcióiddal utalni arra, hogy az ott eleve egy esélytelen próbálkozás.


Te szimpátiát mutatsz és ebből akarsz aztán kitáncolni úgy, hogy ne kerülj ki bénán.

2017. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!