Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiú miért írogat, próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért írogat, próbálkozik akkor is, ha a csaj passzív?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú folyton ír a csajnak, mindig van egy újabb kérdése. A csaj válaszol, de nem kérdez vissza, és csak annyit tesz hozzá a beszélgetéshez, hogy válaszol a kérdésekre. A fiú ezt miért nem érzékeli, hogy azért csinálja a csaj, mert nem kölcsönös az érdeklődés?

Ha nem szerelemről van szó, hanem csak nemrég ismerte meg a csajt.


2017. jún. 19. 19:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy nem jó emberismerők, egyáltalán nem is figyelnek a másikra. Mikor valaki arra sem képes, hogy reagáljon arra, amit írsz neki és csak nyomatja a magáét. Úgy nem kell azon meglepődni, hogy nem veszi észre, ha nem érdekled, ha csak magára figyel...
2017. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Jaj, meg volt olyan is, hogy megkért egy srác, hogy meséljek magamról. Kérdeztem, hogy mit szeretne tudni. Erre egy üzenetben elküldött 15-20 kérdést, de nem is szépen feltéve, hanem csak szavakban: Kedvenc könyv? Hobbi? Jogsi? Kocsi? Háziállat? Blablabla... hát nem győztem válaszolni. :D


Meg két srác is olyat játszott velem, hogy két válaszlehetőség közül kell egyet kiválasztanom, pl Gyümölcsleves vagy húsleves. Ez egy ideig vicces volt, de amikor már fél órája toltuk, eléggé meguntam. Visszakérdeztem az első kettőre, de nem válaszolt. :D

2017. jún. 20. 20:54
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés egyre inkább állásinterjú-szagú, piacosodik a társ keresése ugyanúgy, mint az állás keresése.


Nekem olyan volt egyszer, hogy azt írta a srác: "Írjunk felváltva rossz tulajdonságokat magunkról, és az nyer, aki már nem tud többet mondani! Kezdem én! Horkolok."

2017. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
43.: Jézusom XD Én egyből befejeztem volna :'D
2017. jún. 20. 21:48
 45/48 anonim ***** válasza:
"Írjunk felváltva rossz tulajdonságokat magunkról, és az nyer, aki..." - ez olyan ovis. Nem vagyok egy savanyú felnőtt, de ha egy ilyen találna be, nem tudnám komolyan venni.
2017. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

#19


Dehogy nem lenne, akkor az lenne a baj, hogy "miért nem ír? Hát nem érdeklem? Miért ilyen passzív?" :D

2017. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
46.: Rohadtul nem. :D Akkor az lenne, hogy "De jó, hogy nem interjúztat már megint, megspórolhatok egy kínos beszélgetést!"
2017. jún. 22. 15:07
 48/48 anonim ***** válasza:
Van itt egy érdekes cikk: [link]
2017. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!