Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiú miért írogat, próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért írogat, próbálkozik akkor is, ha a csaj passzív?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú folyton ír a csajnak, mindig van egy újabb kérdése. A csaj válaszol, de nem kérdez vissza, és csak annyit tesz hozzá a beszélgetéshez, hogy válaszol a kérdésekre. A fiú ezt miért nem érzékeli, hogy azért csinálja a csaj, mert nem kölcsönös az érdeklődés?

Ha nem szerelemről van szó, hanem csak nemrég ismerte meg a csajt.


2017. jún. 19. 19:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Meg nyilván nem kérdezgetni kell folyton, de valahogy el kell indulni. Ha van infóm a másikról, alapozok arra és úgy könnyű eszmecserézni, ha nincs, kérdezek olyat, ami mindenkit érint (pl jövőbeli tervek), aztán majd csak kiszülünk belőle valami jót. Vagy nem.
2017. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
32%
Ez az intellektuel beszélgetés amit itt felvonultatnak á nagy hagyuk már ez csak az átlag pasitol várják de amint megjelenik egy arany ifju kinyög két magyar tőmondatot és már meg is van a punci kulcsa akárki akármit mond ilyen volt ilyen és ilyen is lesz a világ és benne a nők.
2017. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
A 32-es beszélt a világ összes nőjével, akik megerősítették, hogy a helyes csávóknak egyből az ágyába ugrunk. Okés. :D Én nem emlékszem erre. Bár lehet, hogy egy interjúztató pasi vagy, aki tőlem is megkérdezte ezt, de elfelejtettem, mert annyira elvesztetted az érdeklődésemet... XD
2017. jún. 19. 22:49
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

32-es bajnok, én tartós kapcsolatot keresek. És aki arra sem képes, hogy érdemben megnyilvánuljon, az az én életemben nem fog részt venni, az is biztos, mert nincs nekem időm erre egy normális helyett, akivel megoszthatjuk egymás meglátásait, gondolatait és fejlődhetünk ezáltal.


Aki dögunalmas, az szép pofival is az marad. Ha szexelni akarnék valakivel, nyilván nem érdekelne az intellektuális oldala, mert másnap már ott sincs, meg nem fogok az ágyban Platónról beszélni két orál között. De én nem ezt akarom, hanem társat.

2017. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát hidd kérdező ebből a társkeresős dologban igazán régen kiszáltam 20 éve van feleségem gyermekem 42 vagyok hidd el még véletlenül se írhattam neked csak tudom anno milyen volt és most mi megy örülök hogy már nem érdekel.
2017. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Pedig szájba vett idegen testekkel, még a retorika mesterévé is lehet vállni, vagy beszédhibát korrigálni. Mi ez, ha nem fejlődés ? (olvastam valahol) :D

30/f

2017. jún. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú kapja azt a tanácsot, hogy a lányt "beszéltetni kell", és ezt sokan úgy értelmezik, hogy minden jó lesz, amíg tudnak kérdezni, és ahelyett hogy maguk is reagálnának a válaszokra, próbálják csak a lányt aktívan tartani. Csakhát ebből így nem lesz beszélgetés.


Valójában a "beszéltesd" a lányt dolgot inkább úgy kellene érteni, hogy ügyesen reagál a lány válaszaira, ráérez, milyen témák érdeklik, esetleg olyan meglepő új álláspontot dob fel, ami elgondolkodtatja a lányt, és magától akar válaszolni, nem azért, mert jött egy kérdés.


Persze azok a srácok, akik eredendően képesek erre, ritkán szorulnak társkeresőre.

2017. jún. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
"Ha nem küldik el keményen, és nem közölték vele, hogy nemkívánatos, ha érdeklődik, akkor úgy veszi, hogy még nem nyílt meg a másik, ő pedig szeretne vele lenni, megismerni őt, ezért folytatja, ezért keresi őt." - És akinek egyértelműen megmondjuk, hogy nem, az miért?
2017. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Ezt én írtam. Egyértelmű "nem" után nem szoktam próbálkozni, de egyéni, hogy ki mit tekint egyértelműnek. Nekem az az egyértelmű, ha ellenem hoznak fel valamit: nem jössz be, másmilyen külsejűt-belsejűt keresek, fiatalabbat keresek, én nem tudok veled semmit elképzelni, ha az utolsó férfi lennél a földön, akkor se kellenél, kopj le, hagyj békén, ilyesmik. Ha azt mondja pl., hogy ő nagyon gáz és ezért inkább nem ismerkedik, azt nem veszem "nem"-nek.


Szóval egyrészt az a kérdés, hogy mivel utasítod el az illetőt.

Másrészt vannak, akiknek semmi érzelmi intelligenciája, egyszerűen nem értenek az egyértelmű szóból sem.

Vagy nem tűrik az egójuk sérülését, vagy pszichés betegek, vagy a szex igénye számukra akkora vezérlő erő, hogy nyomulnak tovább, hátha mégis becsúszik egy menet.

Ha elküldenek valakit a halál fszára, mégis nyomul, az már nem egészséges, és a szerelemhez sincs köze.

2017. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki jó emberismerő és pszichológus.

Nem mindenki látja ebből, hogy a lányt nem érdekli ő, hiszen válaszol. Ezért, nőként mondom, ha nem érdekel a srác, akkor ne válaszolj neki, vagy mondd meg, hogy ez így neked terhes, azt' kész.

2017. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!