Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknél miért szokás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknél miért szokás az, hogy egy szakítás után megváltoztatják a külsejüket?

Figyelt kérdés

Pl. új hajszín, levágatják a hajukat, más ruhákban kezdenek járni, mint azelőtt, megváltoztatják a stílusukat... Az érthető, hogy új életszakaszba kezdenek, tiszta lappal. De attól, hogy bizonyos külsőbéli változtatásokat eszközölnek magukon, attól még belül szenvedhetnek a szakítás miatt, nem? A belső vívódást, "háborút" nem fogja elnyomni egy új frizura vagy ruha.


Vagy ez csak egy külvilág felé való vetítés, hogy "tök jól vagyok, pasik, jöhettek, új életet kezdtem, szabad a szívem"? Mit gondoltok erről, ill. azok a hölgyek, akik már cselekedtek így, miért tették, mit akartak ezzel elérni, sugallni?



2017. jún. 20. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2.: Érdekes, én nő vagyok és ezt a pasiknál tapasztalom. Egyik nap még nagyon szeretnek engem, tudják, hogy nem olyan jó a kapcsolatunk, de helyre akarják hozni mindenképp, másnap meg szakítanak, és bármit mondok vagy teszek, nem gondolják meg magukat. Aztán vagy összejönnek azzal, akit már talonban tartottak eddig is, vagy csak szimplán jókedvűek lesznek, sokkal többet mosolyognak, mint amikor jártunk, sokkal több barátjuk van, vidám posztok, vidám minden.


Én amikor egy osztálytársammal jártam és szakítottunk, akkor kezdtem el fogyókúrázni, sminkelni, csinosan öltözködni. Nem azért, hogy visszaszerezzem, hanem mert így bosszultam meg. :D És ezzel is állt helyre az önbizalmam.


Tehát bosszú, önbizalomnövelő, önbizalom helyreállító. :)


21/L

2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Bosszantásból
2017. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ebben tenyleg benne lehet a bosszu is. A no atvaltozik, csinosabb, vonzobb lesz, szamtalan ferfi kezd el korulotte legyeskedni, valogathat kedve szerint es vegul valaszt is. Addig lehet, hogy torott szive volt, de akit valaszt, az majd osszeragasztja. Az ex meg ul otthon az elmeje csapdajaban, hogy ugysem boldog nelkule a no, csak megjatsza magat.... ekkor mar nem, barmennyire is szeretene azt hinni az ex.
2017. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy nő szakít: pár héten belül már dugják is.

Ha egy férfi szakít: fél évig, vagy akár évekig nem talál új partnert.

2017. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Utolso, ez igy van. Haa a no akrja, akkor par honapon belul mar mas dugja. Es akkor most ervenyet vesztette a kerdes. Mi a feneert sirjam vissza a mult gorbe farkat, ha van nala nagyobb es egyenesebb?
2017. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14.: Csak azt a nőt dugják szakítás után hamar, aki beéri akárkivel. Ha tovább lép, vagy csak elnyomja magával, akkor simán belemehet olyan kapcsolatba, ahol nem is szerelmes, csak szex van. A fiúk többsége összejön kb akárkivel, de ez nem egy szerelmi kapcsolat. Viszont nekem pl sose kellett senki szakítás után kb. fél évig. Utána is csak olyan, akivel szerettük egymást. De tényleg megtehetném, hogy sírdogálok 3 napig, aztán letöltöm a Tindert és a következő héten már kapcsolatban leszek. Jó eséllyel max egy hónapig, mert kiderül, hogy nulla érzelem, meg mégse vagyunk olyanok, mint azt elsőre gondoltuk egymásról.
2017. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem jelkép volt az esküvőm után, hogy rövidre nyíratkoztam. A férjemnek is tetszik a fiús hajam.
2017. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!