Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb olyan 33 éves kor fölött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb olyan 33 éves kor fölött a férfiak jó része láthatatlanná válik a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert itt a legtöbben azt hangoztatják, hogy 30-as férfiként volt a legtöbb barátnőjük. Én még csak 32 vagyok, de azt tapasztalom, hogy 1-1,5 évnyi önmagamhoz képest (sok randi, több siker) szinte láthatatlan lettem a nőknél. Való igaz, kissé öregedtem, a hajam sem 100%-os már, de nem tűnök még 45-50 évesnek, hogy ennyire nullán legyek a nőknél, holott előtte pont, hogy ellenkezőleg, jó pár sikerélményem volt, több kapcsolat is. Fura nekem ez.
2017. jún. 21. 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
36ėves volt a fėrjem mikor megismertem!Ėn akkor voltam 24!6ėve együtt vagyunk,2ėve volt az esküvőnk! :-)
2017. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9%

Ez egyenes arányban van a kinézettel, idővel belekerülsz a "fuj, mit akar ez tőlem, perverz" kategóriába.

Ha meg túl kicicomázod magad, akkor meg arra gondolnak, csak a strigulákat gyűjtöd.

Sehogy se jó.

2017. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy szűk egy éve (sőt annyi sem, mert december) tökre sikeres voltam a nőknél, 8 randi 2 hónap alatt. Az megint más kérdés, hogy egyikből sem lett semmi, mert októberben szakítottam a párommal és habár kívül adtam a magabiztos férfit, belül depressziós voltam. Azóta, olyan március óta hiába próbálkozom, csak elutasítás ér. Ennyi még életem során nem ért, mint ebben a pár hónapban. De ennyire kizárt, hogy megváltoztam volna. Sőt, azóta hiába öregedtem arcra (de mondom 5 évet biztosan nem), de igényesebben öltözködöm, 8!! kiló izmot felszedtem a karokra, mellkasra (kemény edzés)és így is nulla. Szóval nem értem a dolgot.
2017. jún. 21. 12:59
 4/30 anonim ***** válasza:
Lehet jobban nėzel ki,többet törődsz magaddal mióta egyedül vagy!Lehet a lányok fėlnek tőled!Amiket leirtál magadról az pozitivum inkább!
2017. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy még mindig depis? Nem ez a gond?

A csajok azonnal kiszagolják ha az ember bizonytalan, stb.

Amúgy meg tök jó a 30-as kor, mert 18 és 40 közt bárkit megfektethetsz:)

2017. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A szemeim furák lettek, azt mondták 3-an is. Nem életvidámak, szomorúak lettek, mintha drogos lennék. Sokat ülök a gép előtt is, egy vízügyi igazgatóságnál vagyok adatbevitelt végző ,,szakember". De eddig vidám volt a tekintetem.
2017. jún. 21. 13:11
 7/30 anonim ***** válasza:

ne k/*/rj fle h 33 évesen ez van!

b+ 26 vagyok, és én mit szóljak? majdnem mind átnéz rajtam csak mert nem multam el 30, nincs jó kocsim, meg "férfias sármom"...meg nem vagyok elég "érett"..

2017. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kérdező


Életedben hány nővel szexeltél?

Az utóbbi 5 évben hány nővel szexeltél?

Az utóbbi 1 évben hány nővel szexeltél?

Hány évesen veszítetted el a szüzességed?

Milyen gyakori hogy az első randin csókolózol és max az ötödik randi idejéig szexelsz?

2017. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%

első:

büszke lehetsz magadra...-.-

biztosan nem számított nálad sem a sárm, a pénz emg az egzisztencia áhhh...hagyd már XD

2017. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem szabad jó kocsit venni, csak ha nagyon jól keresel. Nekem egész jó, J-as Opel Astrám van, 5 éves. De pl most a gyújtótrafó bele, meg 4 gyertya majdnem 70 ezer ft volt kis tisztítással karöltve. Ha egy nő nem becsüli, a régebbi, de strapabíró járgányodat, akkor az nem neked való. Nagyon sok 20-on éves új bms-s (gondolom apukáé) srácot (az a menjünk 120-as városon típus)látok az anyósülésen szép nőkkel. De ezeknek a kapcsolatoknak a java pár éven belül véget is ér. Szóval nem kell a jó autó, meg irigykedni sem kell, mert nem lesz az mindig idilli.
2017. jún. 21. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!