Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb olyan 33 éves kor fölött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb olyan 33 éves kor fölött a férfiak jó része láthatatlanná válik a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert itt a legtöbben azt hangoztatják, hogy 30-as férfiként volt a legtöbb barátnőjük. Én még csak 32 vagyok, de azt tapasztalom, hogy 1-1,5 évnyi önmagamhoz képest (sok randi, több siker) szinte láthatatlan lettem a nőknél. Való igaz, kissé öregedtem, a hajam sem 100%-os már, de nem tűnök még 45-50 évesnek, hogy ennyire nullán legyek a nőknél, holott előtte pont, hogy ellenkezőleg, jó pár sikerélményem volt, több kapcsolat is. Fura nekem ez.
2017. jún. 21. 12:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
17 nő. Megmondom kerek perec. 4 kapcsolat, a többi csak szex volt 1-3 éjszakások. 27 évesen veszítettem el, most 32.5 vagyok. Tavaly október óta ne voltam nővel szexuálisan. Csók az volt még februárban is.
2017. jún. 21. 13:23
 12/30 anonim ***** válasza:
Te drága, a nők nem a 20-25 közötti lányokat jelenti. Ismerkedj a saját korosztályodban.
2017. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
4 kapcsolat, ebből egy 2 éves, egy másfél éves és kettő pár hónapos.
2017. jún. 21. 13:24
 14/30 A kérdező kommentje:
26-33 között (ha erre gondolsz), már kevés az egyedülálló nő vidéki városban. Nem Pest.
2017. jún. 21. 13:25
 15/30 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem edzettél lábra. bár minek is? nadrágban úgysem látszik...
2017. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ez ilyen firmában hülyeség. Sztem korábban szerencsésebb voltál, mint most, ennyi. Illetve a másik az tényleg az, hogy ha fiatalabbaknál próbálkozol, azok simán pattinthatnak a korod miatt (van jó pár nő, aki az idősebbekre bukik, de messze nem az összes).
2017. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Szakáll gondolkodás nélkül "csókolom", simára toltan gondolkodás nélkül "szia". Ugyan azok a csajok/fiúk (17-25 ös korosztály), pedig a korom változatlan. Felette úgy köszön mindenki, ahogy én köszönök neki. Ugyan ez a jelenség van kb 5 éve, nem hiszem, hogy sokat számítana. Nem töröm magam azon, hogy gyorsan öregedjek, viszont ha ez foglalkoztatni fog még 5 év múlva is, akkor szívesen írok a tapasztalataimról :D. Nem hiszem, hogy fél év alatt annyit öregednél, hogy a 40 alatti nők már rád se bírjanak nézni. A depressziódat dolgozd fel első körben, ha nem megy önerőből, akkor kezeltesd. Ahogy írtad, törődsz magaddal, nagyon erős a hitem abban, hogy a probléma nem a külsőd.

30/f

2017. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem is tudom megtippelni már a koromat, jóval többnek nézek ki 33 nál. Vagy 36 nak. Vagyis persze ezt a how-old.net oldalról nézem a képeimmel kapcsolatban. Tavaly nyáron még 30 körülinek tippelt az összes képemen, most meg 35-36 nak majd mindegyiken.
2017. jún. 21. 13:41
 19/30 A kérdező kommentje:
Jó persze ilyen programból nem szabad kiindulni.
2017. jún. 21. 13:41
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez elég fura....27 évesen vesztetted el majd 5 éven belül 17 nőd volt, de úgy hogy abból komoly kapcsolat 4 nővel ami kitett több mint 4 évet vagy minimum 4 évet. Szóval 13 csajt fektettél meg pár hónap alatt vagy kb 1 év alatt. Annak tekintetében hogy 27 éves korodig szűz voltál ennek sztem kb a negyede igaz csak! Aki ilyen sokáig szűz az se külsőleg se belsőleg nem egy jó pasi és ezen a kor nem változtat. Sztem ha nem is teljesen de részben tuti kamuzol. Örülj annak az 1-2 lánynak aki egyáltalán összejött. Ha meg már most kopaszodsz az nem túl jó jel, ennél csak rosszabb leszel.
2017. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!